Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mirai nikki vagy guilty...

Terboard kérdése:

Mirai nikki vagy guilty crown-ra hasonlító animét tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 00:44
1 2
 1/14 kim na na ***** válasza:

hmm talán ezek amik hasonlóak XD

-Bokura no

-Code Geass

-Sola

-Black★Rock Shooter

-D.Gray-man

-Aquarion Evol

2014. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 K.Kaname94 válasza:

[link]


Itt szépen felsorolják neked a felhaználók, rövid mondatokban indokolják h szerintük miért hasonló, ha az angollal nem vagy gondban rengeteg jó ajánlást kaphatsz mással kapcsolatban is, ha tovább lépsz az ajánlott animékra van ott ismertető róluk, meg tagok véleményezhetik miért ajánlják és kiknek, hogyan értékelik. Ugyancsak tagok által pontozva vannak stb. ez amolyan IMDB csak animékhez, biztos lehetsz, hogy itt több infót találsz bármiről ami érdekel mint más oldalakon.

2014. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megy a zöldbpacsi
2014. aug. 19. 01:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy értettem hogy hasonlítson (csak fáradt voltam leírni XD) hogy a mirai nikki ből a túlélő játékra és hogy a csaj beleszeret a főazereplőbe de a srác meg csak színleli hogy szereti de a végén tényleg totálisan beleszeretnek egymásba. Na így erre gondoltam mirai nikki alatt a guilty crown ban meg a végén lévő dráma. Ha így erre is tudtok valamit írni azt megköszönném :D
2014. aug. 19. 15:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderland.


Egyetlen baja, hogy még nincs 2. évad, szal ha be akarod fejezni a storyt akkor egyenlőre még csak a mangával tudod ezt megtenni.


Steins;Gate


Időutazgatós Sci-fi. Szerintem nagyon jó (myanimelisten 2. helyezet [link] ).

Elején kicsit lassan indul be, de megéri végignézni.

2014. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a deadman wonderland-et amúgy is megakartam venni mangában mert a sorozat sajna tényleg rövid a másikat meg biztos megnézem.
2014. aug. 19. 17:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy értettem hogy hasonlítson (csak fáradt voltam leírni XD) hogy a mirai nikki ből a túlélő játékra és hogy a csaj beleszeret a főazereplőbe de a srác meg csak színleli hogy szereti de a végén tényleg totálisan beleszeretnek egymásba. Na így erre gondoltam mirai nikki alatt a guilty crown ban meg a végén lévő dráma. Ha így erre is tudtok valamit írni azt megköszönném :D
2014. aug. 19. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor még esetleg kiegészíteném egy Blood+-al


Meg Elfen Lied (manga) - bár nekem ez utóbbi nagyon nem tetszett, nem a "dráma" miatt, szerintem gyengék voltak a karakterek, történet stb...


Shiki


Code Geass

Itt is van ilyen "nem szeretem viszont" rész, több is, hasonló felállásban, mint a Guilty Crownban.

2014. aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
dangan ronpa
2014. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Btooom!. Túlélő játék, szerelemmel. Csak akkor ajánlom ha már idősebb vagy.
2014. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!