Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mirai nikki vagy guilty...

Terboard kérdése:

Mirai nikki vagy guilty crown-ra hasonlító animét tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 00:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Csak akkor ajánlom ha már idősebb vagy." Lol... Btooom! elég gyenge egy produkció, gyenge eladások miatt be is fejezték, a fent felsorolt animék nagy része pedig sokkal durvább és véresebb.
2014. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A 14 év tökéletes nem? :D amúgy van is egy olyan kérdésem kitéve hogy olyan animét írjanak amitől rettegni lehet nemtom eggyik se hatott meg ha valaki tud olyat amin megtudok ilyedni vagy félnék utánna azt írjátok le pls (another-nél durvábbakat lehetőleg az elfen lied-et is alázhatja)
2014. aug. 22. 00:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul

Egyik legvéresebb horror anime amit láttam, 2014-es, de még csak 7. rész körül járnak.


Blood+

Itt is van 1-2 véresebb rész.


Shiki, Attack on Titan (inkább akció, mint horror).

2014. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan "rettegős" horror nem nagyon van, legalábbis számomra nem, animében nem tudom olyan módon beleélni magamat, hogy megijedjek bármitől.

Max karaktereket tudom félteni, ha olyan animéről van szó, amit nem 12 éveseknek csinálnak és néha kiiktatnak 1-2 szereplőt.

2014. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!