Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van valami hír hogy folytatódn...

Van valami hír hogy folytatódni fog a Tokyo Ghoul vagy sem?

Figyelt kérdés
És ha már Tokyo Ghoul akkor van hasonló történetű/hangulatú KÖNYV, most nem mangára gondoltam. :)

2014. szept. 30. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg az október végét, ha manga folytatódik, akkor oktober végén elvileg kiderül, akkor készül valami bejelentéssel Ishi.
2014. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nincs hivatalos bejelentés, de figyelgesd, mert rengeteg ilyesmit hallottam. Bár szerintem ha folytatják se ugyanaz lesz, mármint elég nyilvánvaló, mi történt.
2014. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még nem olvastam el az összeset, most vagyok a 100 as résznél.

Utolsó, hogy érted azt hogy nem ugyan az lesz? Meg mi nyilvánvaló?

2014. okt. 1. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

... azért annyira nem nyilvánvaló, Kanekit valószeg csak elzárták ugyanoda, ahova Touka apját, a kagunéját meg kivették, de azt vissza tudja növeszteni, ahogy Touka apja is tette.

Amon meg valószeg Tatara vitte el, hogy Kanekihez hasonló Ghoult csináljanak belőle.

2014. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ennyit nem akartam előre megtudni...:)
2014. okt. 1. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!