Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miről szól a tokyo ghoul?

Miről szól a tokyo ghoul?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy főiskolai tanuló, aki egy kisebb összeütközés után egy ghoullal (olvass utána, de meg fogsz tudni mindent amit kell róluk) maga is félig azzá válik. Lehető legminimálisabb spoilerrel ennyi az anime, a manga sokkal tovább van már, de az eleje annak is ez nyilván, csak sokkal durvább a helyzet :D
2014. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 11. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. olyan mint egy modern vámpír story (és most nem a Twilightra gondolok), Ghoul-oknak embereket kell enniük, emberek vadásznak rájuk, főszereplőnk pedig "véletlenül" ghoul-á alakul át. Én olvasom a mangát is, egyik legjobb storyval rendelkező anime, sok potenciál van benne, karakterek se unalmasak, és van is karakterfejlődés... jó kis anime, de aki nem szereti a vért annak off-os, elején nekem is egy kicsit sok volt, pedig már láttam jó pár horrort és horror animét.
2014. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 12. 07:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem nézni, és eddig nagyon tetszik! Csak az a baj, hogy nem találom meg a 7. részét :( Tudnátok segíteni?
2014. aug. 12. 08:31
 6/8 anonim válasza:
Azért nem találtad mert egy jelenlegi szezonba futó anime. 2 nap múlva jön ki a 7. rész és kb rá 1-2 napra már meg is lesz a feliratos változat.
2014. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :(
2014. aug. 12. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, két nap múlva jön ki, de pl. Kickasson már aznap fent van angol felirattal, köszönet a Horriblesubs-nak :D
2014. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!