Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A kovetkezo animeknek lesz...

A kovetkezo animeknek lesz folytatasa? .

Figyelt kérdés

..es ha igen akkor kb mikor? :)


Attack on Titan

Tokyo Ravens

Medaka Box

Ao no Exorcist

Strike the Blood

HighSchool of the Dead

Accel World

Code:Breaker

Btooom!

Ben-to


Elore is koszike a valaszokat :)



2014. máj. 28. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

az Attack on Titanból lesz élőszereplős film :) azt nem tudom, lesz-e folytatása, de ha igen, akkor tuti akkor, ha a manga végig ment, vagy egy főszálat lezárt, és abból lehet csinélni az animét...

Az Ao no Exorcistből nem hiszem, az le volt zárva rendesen, de még a manga fut, bármi lehet :D

a többit nem tudom ^^

2014. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Attack on Titan-nak 2015 vagy 2016-ban lesz folytatása.
2014. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mell R. Ákos válasza:
Attack on Titan 2016 nyára körül jön, Tokyo Ravens nincs bejelentve, Ao no Exorcist remekül be van fejezve, Strike the Blood lesz (úgy emlékszem most, 15 nyarán) High School of the Dead szintén valamikor 2015 vagy 2016-ban lesz, Btooom! elég befejezetlen, szerintem lesz. A többit nem ismerem, bocsi! Remélem segítettem!
2015. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attack on titan 2016 aprilis 16-an fog kijonni. de lesz elofilm is belole.
2015. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!