Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Full Metal Alchemist-ből...

A Full Metal Alchemist-ből melyiket kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés
Teljesen új vagyok az animék világában, nemrég hallottam róla egy barátomtól. Van a Brotherhood meg valami másik, miben különbözik a kettő?

2014. szept. 16. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, az általad felsorolt animék mind elég rosszak (csak népszerűek). Nem csodálkozom, hogy ezeket megelőzte (egyedül talán a Mirai Nikki-n csodálkozom).
2014. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az Elfen Leid sem rossz. Sokan csak annyit látnak benne, hogy "meztelenkedésről, brutalitásról szól", pedig nem..A meztelenkedés csak azért van benne, hogy valóságosabb legyen. Különben meg elég elvont mű, meg is kell érteni, de nagyon jó anime. Persze, aki nem érti, az szidni fogja, de hát hiába..
2014. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem értik? Lol...azzal az "animével speciel pont az a bajom, hogy gyenge a történet, gyengék a karakterek és a storyt be se fejezték.

Ebben a kategóriában akkor már inkább Deadman Wodnerland.

2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Storyt max animében nem fejezték be, el kéne olvasni a mangát..
2014. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezért írtam oda DIREKT, hogy "animével ez a bajom..." - el kéne tudni olvasni amit írtam. :)
2014. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem leszel menőbb, ha mosolygól smileyt raksz, mert megnyugodhatsz, tudok olvasni :) De akkor ebből következne, hogy szerinted az anime gyenge, de a manga már nem? ..Az animébe még gyenge a történet, de a mangában már biztosan jobb. Oké, leülhetsz :D
2014. szept. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Különben meg elég elvont mű, meg is kell érteni, de nagyon jó anime" Te beszéltél nekem az animéről -.-

Egyébként olvastam a mangát is, nekem az se jött be, vége nem volt rossz, de a karakterek gyengék voltak, a főhős iránt pedig nem sok rokonszenvet éreztem, mivel végtére is megérdemelte amit kapott. - Ezért írtam, hogy ebben a kategorában akk már inkább Deadman Wodnerland (manga).


Viszont én ezzel befejeztem az offolást, további jó EL fan-olást.

2014. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért a pontszámok egég sokat mondanak 10/9,24 és 10/8,41. Az FMA:B jobb mint a sima, de a sima is jó, én mind a kettőt láttam kétszer is. A remake azért jobb, mert a mangaka látta a simát, és tanult a sorozat hibáiból, ahogy a stúdió is, a Brotherhood sokkal pozitívabb hangulatú, és a véres részt kevésbé mutatja. A sima FMA-nak van egyfajta pesszimizmusa, ami különösen a kővé váló emberek részben látványos, és ez szöges ellentéte a Brotherhood hangulatának.
2014. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én először a FMA: A bölcsek kövének nyomában-t néztem meg csak utána a Testvériséget (Botherhood). Én az utóbbit ajánlom mert az követi a mangát és eleve a másiknak az a vége hogy a mi világunkban ragadnak és Al nem emlékszik semmire ami azután történt hogy meghalt az anyjuk és felakarták támasztani. Brotherhood viszont lehet azért tetszett nekem jobban mert az első sorozat vége fele már átszenvedtem az egészetésa filmről ne is beszéljünk.



Én szerintem mindkettőt érdemes megnézni csak lehet nem fog tetszeni. :D

2017. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, hogy a régit kukázni kéne. Sokunknak még így is tetszik, nekem a stílusvilága jobban is tetszik és először a BH nem tetszett. Én mindkettőt ajánlom, mert egyéni ízlés kérdése és az eltéréstől nem lett rossz a régi sem!
2022. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!