Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Full Metal Alchemist-ből...

A Full Metal Alchemist-ből melyiket kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés
Teljesen új vagyok az animék világában, nemrég hallottam róla egy barátomtól. Van a Brotherhood meg valami másik, miben különbözik a kettő?

2014. szept. 16. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A Brotherhooddal kezd (már cska azért is, emrt az készült a manga alapján).

2014. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Brotherhood !!, másik meg kuka, felesleges, grafika rosszabb, ostk is gyérebbek és a természetesen a történet is, bár a kettőnek az eleje azonos.
2014. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Brotherhood az teljesen a mangát követi, míg a sima a felénél átmegy fillerbe, tehát maga a stúdió találta ki a folytatást.

Brotherhood-ot ajánlom, de kb félig megnézheted a simát is, mert vannak olyan jelenetek, amik bár a mangában benne vannak, a Brotherhood-ban nincsenek, viszont a simába belerakták.

2014. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A Brotherhoodot! De amúgy a simában néhány jelenet jobban van megcsinálva mint az újban.
2014. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A Brotherhood jobb kezdésnek is, meg egyébként is.

A másik sorozat nekem egy kínszenvedés volt, pláne az a lezáró film, valami szörnyű :D

A Brotherhood meg a kedvenc animém.

2014. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Brotherhooddal kezd, később pedig nézd meg a régit, ha szükséged van még egy kis FMA-ra. Hidd el, a régi is nagyon jó.
2014. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb a régit, mert van néhány jelenet, amit jobban fogsz érteni a Testvériségben, ha előbb a simát nézed meg.
2014. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Én elöször a bölcsek kövének nyomábant néztem és utánna a testvériséget. Nekem az utobbi jobban tetszett. Szerintem te is a simát nézd meg először. Meg még van két 'film' is: Fullmetal Alchemist: Shamballa hódítója és Fullmetal Alchemist: Milos szent csillaga.
2014. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A két film között a nagy különbség, hogy az egyik egy filler a Brotherhoodhoz (az elején 2 epizód között játszódik) - Milos sznt csillaga


A másik (Shamballa hódítója) meg a sima FMA idióta befejezése (ugye nem várták meg a manga végét, hanem okos animések megpróbáltak kitalálni annak idején egy alternatív befejezést).


Amúgy ez megválaszolja a kérdésedet:

[link]


Brotherhood első helyen szerepel a toplistában a sima

FMA pedig 143. :)

(Nem véletlen, karakterek, zene, grafika és történet is jóval gyengébb).

2014. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9# Megnézted, hogy a sima FMA miket előzött meg azon a listán?

Csak néhány közülük:

Elfen Leid

Naruto

Naruto Shippuuden

Bleach

Mirai Nikki

Kaleido Star

D.gray-man

Dragon Ball

Dragon Ball Z

Dragon Ball GT

Noragami

Another

Soul Eater

.

.

.

Kell ennél több?

2014. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!