Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok Shounen féle animéket...

Tudnátok Shounen féle animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Hosszú Shounen anime legyen az a legfontosabb. Lehet benne romantika, de nem olyan mint egy romantikus animében. Ezt úgy értem mint pl. Naruto, Bleach meg az ilyesmik. Ezeket láttam:

Bleach

Naruto, Naruto Shippuuden

Fairy Tail (Most kezdtem el)

Olyasmi is lehet mint az Another vagy a Kuroshitsuji, csak a lényeg hogy legyen benne harc, vagy horror anime legyen, minimum 30-35 rész, ne legyenek olyanok mint a Mirai Nikki vagy a Death Note, szerintem elég gyengék voltak, nem tudom mit esznek bennük...



2014. szept. 13. 11:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Attack On Titan-t is láttam, az kimaradt!
2014. szept. 13. 11:26
 2/4 A kérdező kommentje:
Attack On Titan-t is láttam, az kimaradt! És az One Piece meg a Dragon Ball az amit nem szeretnék megnézni.
2014. szept. 13. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdező a Mirai Nikki (annyira nem) de a Death note-hoz kell egy érettségi szint amit te még nem értél el,te még a shounen animék szintjén van,de ez még rendben is van ha fiatal vagy,10-12 évesen nekem is ezek voltak a kedvenceim,ha majd érettebb leszel mondok neked igazán jó animét,mert a shounen animékbe egy két minimális fordulaton kívül meg az epic csataleneteken kívül nem nyújtanak semmit
2014. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem erettsegi szinttol fugg. Kinek mi jon be, es amugy nem annyi vagyok. Igaz, a Death Note vegulis elegge tetszett, de nem volt annyira nagy cucc hogy igy istenitik. A lenyeg hogy Nekem nem annyira jott be, lattam sokkal jobbat is.
2014. okt. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!