Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legyszíves valaki megtudna...

Legyszíves valaki megtudna tanítani úgy lerajzolni az anime szereplőket, mint a mangákba?

Figyelt kérdés
Pl: [link]

2014. aug. 24. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen ki van másolva a mangából. Kezdd el úgy, hogy nem másolsz, és egy idő után menni fog.
2014. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. A másolás a legelején gyakorlásra jó, de érdemesebb minél előbb áttérni a fejből rajzolásra. Persze valószínűleg az nem lesz tökéletes, és épp ezért sokan fel is adják itt és elkönyvelik hogy nem tudnak fejből rajzolni. De ha gyakorolsz tovább akkor előbb utóbb fejből is nagyon jól fog menni, és már automatikusan jönni fog az anatómia, árnyékolás meg a többi! :)

A lényeg a gyakorlás gyakorlás gyakorlás.

Na meg hogy élvezd a rajzolást, akár szép lesz a végeredmény, akár nem :D

2014. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Én nem fogom feladni :)
2014. aug. 26. 06:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár egyelőre csak ennyire megy: [link]
2014. aug. 26. 06:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is tanulgatom ezt, és ez a youtube csatorna sokat segít benne. Remélem hasznodra lesz:

https://www.youtube.com/channel/UCno-YPZ8BiLrN0Wbl8qICFA

2014. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!