Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem olyan film,...

Tudnátok nekem olyan film, sorozat, manga vagy anime szereplőket írni akikre az alábbi igaz?

Figyelt kérdés
Nagyon jó stratéga. Általában mindig ő nyer, de ha valaki egy kis aprósággal is túljár az eszén vagy valaki keresztbe tesz neki akkor kiborul és elkezd őrjöngeni. Vagy esetleg bepöccen, de nem mutatja.
2014. márc. 20. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Rivaille az attack on titan-ból nem őrjöng, de bepöccen és nem mutatja ki
2014. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy jön egy Shingeki fan, csak Rivaille fele se igaz, bár az tény hogy stratéga volt csak messze nem zseniális.



Akit én ajánlok és szeniálisak:


Lelouch "Zero" Lamperouge (Code Geass) - Szerintem a Valaha volt legnagyobb anime stratége. Ő szó szerint nemzeteket vert át, nem is kicsit, és voltak olyan dolgai amiről még az anime végén is csak leesett állal nézel.



Yagami "Kira" Light (Death Note) - Stílusban hasonlít Lelouchra, bár kissé más stílusú anime, és kissé más felfogású karakter, de őt is a zsenik közé sorolom.


Lawliet "Ryuzaki" L (Death Note) - Egy zseni detektív, lenyűgöző volt amit leműveltek Yagamival. Sajnos az anime nem úgy alakult mint ahogy várni lehetett, ennek ellenére epic kari.


Tokuchi Toua (One Outs) - Ő egy sport-thriller anime szereplője volt, anime legkimagaslóbb szereplője, amit kellett jól csinált, felső három karihoz hasonlóan volt egy zseniális gondolatmenete.

2014. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lelouch és Yagami-r akartam én is írni.
2014. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nirata ***** válasza:
Yagami Light (Kira)=> Death Note
2014. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
2. ha szerinted rossz a válasz akkor ott van a szavazás, hogy megadd a TE VÉLEMÉNYED szerint milyen a válasz, de attól még senkit nem kell leugatni. És az, hogy fan vagyok e vagy, hogy nem vagyok e az meg nem a te dolgod, de ha az is lennék - mi közöd hozzá? :)
2014. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem leugatás, csak kicsit unom hogy odaírják az összes hypolt animét olyan kérdésekhez amikhez közük sincsen. Jelenleg ez egy olyan kérdés, mert a Reva fajta karakter elég messze van attól amit stratégának lehetne hívni. Maximum vezér típus, de még az is túlzás. Amúgy meg tudom hogy fan vagy, sajnos mostanában a legtöbben ráálltak azokra a shounenekre amikben a sablon hegyek mellé van 1-2 "újítás" is..
2014. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezeket igazából már ismertem. Az attack on titanba inkább Erwin a stratéga mint Rivalle.

Igazából olyan karaktereket keresek akik olyan stratégák hogy képesek a hidegvérükből teljesen kiborulni ha valami nem úgy jön össze ahogy kitervelték.

2014. márc. 21. 21:37
 8/10 Nirata ***** válasza:
még a zetsuen no tempest the civilization blaster-ben is sok a stratégia, de nagyobb kiborulások (elmeelborulások) nincsenek benne
2014. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zetsuent is ismerem :D Egyik kedvencem. Ott igazából csak Mahiro van végig kiborulva. :D
2014. márc. 21. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Akashi-Kuroko no Basuke :)
2014. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!