Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt valaki aki látta már...

Van itt valaki aki látta már a Yami Shibai című animét?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék néhány véleményre róla mennyire ijesztő érdemes-e megnézni milyen a történet és hasonlók

#anime #horror #ijesztő #érdemes #Yami Shibai #véleménytörténet
2014. aug. 22. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem, bár őszintén szólva annyira nem vagyok horror rajongó szal félbehagytam. De eléggé hátborzongató és igazán nagyszerűen van megcsinálva hangulatilag, szóval ha bejön ez a fajta dolog tetszeni fog.
2014. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszonylag régi a kérdés, szóval nem hiszem, hogy még aktuális, de azért leírnám a véleményem.

Mindkét évadot láttam, és imádtam! *^* Én kifejezetten ijedős típus vagyok, a véres-belezős horrorért nem is rajongok, de bármi, ami kicsit elvont és kellemesen hátborzongató, az jöhet. Ez az anime is olyan. Egy rész csupán pár perces, és mindegyikben egy-egy rémtörténetet, hiedelmet vagy rövid kis sztorit dolgoznak fel. Valamelyik ijesztőbb, valamelyik kevésbé, de szinte mindegyik olyan, hogy ha egyedül nézed egy sötét szobában, akkor azért utána kissé óvatosabban fogsz hozzá mindenhez. :D

(Nekem a ,,zanbai"-os rész volt a kedvencem, pedig vizuálisan nem az volt a legrémisztőbb, engem mégis az érintett meg leginkább. :3)

2015. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!