Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen Anime-ket ajánlanátok...

Akane:-)) kérdése:

Milyen Anime-ket ajánlanátok az alábbiakon kívül?

Figyelt kérdés
Naruto, Bleach, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Kilari, Dragonball GT, Deltora Quest, Gakkou No Kaidan (Bújj, bújj, szellem!), Detective Conan, Wolverine, Ironman, Blade, X-Men, Slayers-A kis boszorkány, InuYasha, Lovely Complex, Death Note-A halállista-Relight 2-L örökösei, Fullmetal Alchemist-Brotherhood, LaMB, Pokémon, Captain Tsubasa, Yu-Gi-Oh!, Fruits Basket, Psycho-Pass, Kiba, Hakuouki Shinsengumi Kitan, Hakuouki Reimei-Roku, Hakuouki Hekketsu-Roku, Hakuouki Sekka-Roku, Hakuouki SSL Ova, Wolf's Rain, Kämpfer, Angel Beats!, Angel Beats! Special-Stairway To Heaven, Soul Eater-Lélekfalók, Kateikyoushi Hitman Reborn!, Zombie-Loan, Hellsing, Hellsing Ultimate Ova, Shingeki No Kyojin (Attack On Titan), Shugo Chara!, Shugo Chara!! Doki!, Shugo Chara! Party!, Kaleido Star, Kimi Ni Todoke, Guilty Crown, Guilty Crown Lost Christmas OVA – An episode of port town, Ouran Koukou Host Club, 11Eyes, Nana, Full Metal Panic!

2014. aug. 10. 13:29
 1/8 anonim válasza:
Fairy Tail :) nekem ez legkedvencebb kedvencem :)
2014. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011-es Hunter x Hunter
2014. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Noragami

Kuroko no basuke

Free! (nem üt nagyot, de élvezetes egy lánynak)

2014. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

YuYu Hakusho

Trigun

One Piece

2014. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Code Geass - nagyon jó történet és szereplőgárda, izgalmas, az első évadban van egy kis vígjáték is, a második már sokkal komolyabb, van benne egy kevés romantikus szál is.

D.Gray-man - egyik legjobb shounen, amit láttam, jó poénok vannak benne, a fillereket leszámítva nagyon izgalmas.

Chihayafuru - szerintem az egyik legjobb josei, szép, szórakoztató, nyugisabb anime.

Ao no Exorcist - izgalmas, szórakoztató, jó történet, szimpatikus szereplők.

Accel World - romantikus shounen, a női főszereplője, Kuroyukihime az egyik legjobb női karakter, akit láttam, nem idegesítő, nagyon kedves, szimpatikus.

Another - horror, véres, van benne egy minimális szerelmi szál is. Nagyon érdekes, nyomasztó hangulata van.

Mirai Nikki - horror, véres, van benne szerelmi szál is, illetve ebben az animében szerepel Gasai Yuno, az egyik leghíresebb yandere karakter.

K - Angel Beats!-hez hasonlóan lehetne felosztani: 10 rész vígjáték, 3 rész dráma, az utolsó tíz percét én végigsírtam és fél napos depressziót okozott.

Durarara!! - vígjáték, shounen, nagyon szórakoztató, a története csavaros, érdemes odafigyelni, miközben nézed, idén lesz folytatása.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai - az egyik legjobb ecchi, amit láttam, nem durva, nagyon jó poénok vannak benne.

2014. aug. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Area no kishi-ez egy focis anime, de nagyon megható
2014. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pandora Hearts. Nekem nagyon tetszik és még mindig harmadik kedvenc.
2014. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ott van még a Devil survivor 2 the animation- ez egy kicsit rövid de annál érdekesebb anime, vagy az új animék közül: SAO II phantom bulett vagy az akame ga kill.
2014. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!