Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem vagyok nagy anime rajongó,...

Nem vagyok nagy anime rajongó, de most rávettem magam, hogy nézzek valamit. Tudtok ajánlani párat?

Figyelt kérdés

Elsősorban a komolyabb animékre gondoltam. Nem az akció az, ami nekem tetszik. Szeretem ha kidolgozott látványban van részem, elgondolkodtató/kikapcsoló a sztori és a karakterek hitelesek. No meg ha poénos, az sem lenne egy rossz érv. :) Leginkább a kevésbé ismert animékat várnám, de kinek mi kedvence, az is jöhet!

Jahm, azért ne ilyen 5000 részes dolog legyen, ha lehetne :D


Én kis repertoárom amúgy a következő:

Ninja Scroll ("sorozat" és filmes verzió)

Vampire Hunter D

Chihiro szellemországban

Akkor már a Vándorló palota is

Samurai Champloo

Elfen Lied

Soul Eater (kövezzetek meg)

Saint Young Man



2014. aug. 8. 09:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
7. , az attack on titan szerintem nem olyan eredeti , lehet hogy azt mondtad hogy a szereplői-karakterei , de : a főszereplő anyja meghal , a főhős legjobb barátja (lány) szerelmes belé , az anime elején elveszti a karját illetve lábát : FULL METAL ALCHEMIST
2014. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!