Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani jó animét?...

Tudtok ajánlani jó animét? [részletek lent]

Figyelt kérdés
Az Avatar - Aang legendája nagyon tetszett, az ahhoz hasonlóak érdekelnének. Szeretem ha egy anime: vicces, romantikus, izgalmas, igényesen rajzolt, esetleg vannak benne szuperképességek.

2014. júl. 20. 14:27
 1/5 Krisipoke ***** válasza:

Az Avatar pont nem anime egyébként, hanem amerikai rajzfilm :) De ha az nagyon tetszett (és egyetértek, a legjobb sorozat, amit valaha láttam), akkor mindenképp ajánlom a Korra legendáját, ami az Avatar után játszódik 70 évvel.


Egyébként ami tényleg anime, és szerintem hasonló, az a Slayers.

2014. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

One Piece (300 fölött tuti hogy jár nem tudom pontosan) csak nem romantikus

SAO (Sword Art Online)

2014. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FairyTail válasza:

Most csak pár olyan animét írok ami nekem nagyon tetszett, nem feltétlenül hasonlítanak az Avatar-ra: Vampire knight, Hiiro no kakera, Kaichou wa maid-sama, Zombie loan, Tenjou tenge, Code breaker, Arcana famiglia, Fairy tail, Sword art online, Aquarion evol, La corda d'oro, Attack on titan (ez az egyik kedvencem), Skip beat, Ao no exorcist, Hakuouki, Pretear, Full metal panic (+ TSR, +fumoffu), Kamisama hajimemashita, Zetsuen no tempest, Btoom, Fortune arterial, Special A, Uta no prince-sama, Kaze no stigma, Erementar gerad, Sukitte li na yo, Tonari no kaibutsu-kun, Honey x honey drops, Kyoukai no kanata, Kyou koi wo hajimemasu, Hiyokoi, Trinity blood, D.N angel, Kilari, Nana, Lovley complex...

Remélem találsz köztük valami jót!

2014. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (u.i.: Hű FairyTale, te aztán sok animét láttál már...)
2014. aug. 6. 18:06
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi, *FairyTail
2014. aug. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!