Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animét keresek, valaki help?

Animét keresek, valaki help?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy animét találni, amiben egyaránt van yaoi és yuri is. Nem ártana, ha lenne benne humor, de érzelem is. De a fő szempont, hogy mindkettő szerepeljen benne. Valaki ismer ilyet, van ilyen?

2014. jún. 9. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Én 2 napja néztem meg életem legjobb animéjét(még csak hármat láttam) De egyértelműen: Highschool dxd a legjobb.Szerintem neked is tetszene. Oké egy a baj van vele ,hogy ECS ( tehát igen vannak benne meztelen mellek) de ettől eltekintve a story az hatlamas, szereplők nekem még a narutót is felülmúlják, vicces de mégis van benne valami érzelem is =)) Csak ajánlani tudom!!!
2014. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Loveless ilyesmi, bár inkább shounen-ai és shoujo-ai szintig megy csak el.
2014. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Highschool DxD - t láttam, brutálisan nagy kedvencem, imádom :D Ezt a Lovelesst akkor meglesem, köszi :D
2014. jún. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!