Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » X-men részek de hogyan?

X-men részek de hogyan?

Figyelt kérdés

letöltöttem az

x-men kivülálokat az x-men ketööt az ellenálás végét a farkast az elsőket.

és ugye itt a 2013-as rész a farkas meg a mostani 2014-es az eljövendő

de egy valamit nemértek most ha a kivül állok az első része akkir mégis melyik részben lessz olyan acélos a csont váza?

én emlékszem hogy láttam egy olyan részt amikor még csontbol volt a test váza és valami kisérlet folyamán lett olyan fém a csont váza.. de az mégis miféle rész akkor?? ezt nagyon nem értem... mert akkor ezekszerint nem a kivül állok az első része... nagyon megvan keverve... segítsetek megértenimár.. valakimagyarázzael legyen szíves hogyanis van...



2014. máj. 15. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdetei sztori szerint csontkarmai voltak, de ha jól emlézszem az adamantium sem volt teljesen idegen anyag a testétől, és mikor megkapta a karmokat akk lassult le a mutációja. Majd később az X-Men tagja lett, Magneto kitépte az adamantiumot a testéből, így folytatódott a mutáció és egyre inkább rozsomákra hasonlító ember-állat lett.

A filmekben is ugyanilyen sorrendben volt, csak ott Magneto helyett a szamuráj fingatta meg. Az X-Men Originsben láthatjuk kisgyerekként, akk még nem volt adamantium. Aztán lett adamantium, majd jöttek az X-men filmek, aztán a The Wolverine, ami az X-Men 3. után játszódik szal még mindig van adamantium a testében, majd a szamuréj elcsapja a karmait.

2014. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérlek ezt olvasd el.

a kívülállókban vadóc elszökik és találkozik farkassal. ilyenkor még nem készült el az a film amiben az anyagot belenyomják a testébe. csak néha emlékeit lehet látni. az x2-ben sem történik semmi. a farkasban az előzményeket mondják el. amúgy az x1 2000-ben készült. a farkas 2009-ben

2014. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!