Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét vagy...

Tudtok olyan animét vagy mangát, aminek a vége nem kiszámítható? (példák lent)

Figyelt kérdés

Számomra a legkülölegesebb animék a Code Geass, a Wolf's Rain és a Death Note, mivel nem épp úgy lettek befejezve, ahogy mindenki várta/sejtette volna. Úgy nem is élvezetes végignézni. :D A Kobato is valami hasonló, vagy a Tegami Bachi. (Bár utóbbinak a végét egy kicsit rühelltem, de *SPOILER* legalább nem az a felhőtlen happy end. :D *SPOILER VÉGE*)

Tehát, lényegében olyasmit keresek, aminél nem tudom megmondani az első 2 rész után, hogy mi fog kisülni ebből a sztoriból.


A válaszokat előre is köszönöm. :)



2014. máj. 12. 23:57
1 2
 1/11 savanyújóska ***** válasza:
FMA/FMA Brotherhood, Naruto Shippuden (na, jó, ez csak vicc volt XD), Gundam 00, Monster
2014. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Angel Beat

Gantz (bár ez jócskán 18+)

Elfen Lied (ez is 18+)


A vége mindegyiknek nem az a felhőtlen happy end de jók :)

2014. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sheral ***** válasza:
Evangelion, Madoka, Mawaru Penguin Drum, Fate Zero (ha még nem láttad a Night-ot)
2014. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Guilty Crown, Steins Gate, Mirai Nikki ezek a legjobbak :D
2014. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, mindbe bele fogok nézni! :)

Bár az Angel Beats-t már láttam, az is nagyon tetszett. +18-asokkal meg inkább nem fogok próbálkozni 13 évesen. :D Aki tud még, írjon!

2014. máj. 13. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha bírod a vért akkor simán megnézheted őket ;)

Egy-két levágott testrész meg gyilkolás. Horrorok.

2014. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Á, a horrorral nincs bajom (azt hittem, más módon +18-asak...). Bár eddig nem sokat láttam, de pl. a Higurashi is tetszett.
2014. máj. 13. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:
13:16-os vagyok. 13 eves vagy? akkor a steins gate nem hiszem hogy tetszeni fog, idoutazos story, es kicsit bonyolult de sztem megeri megnezni, a masik 2 amit mondtam tuti imadni fogod :D
2014. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zetsuen no Tempest ezt 12 évesen láttam és nem +18-as
2014. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha 13 éves vagy, lehet ezt még nem láttad, vagy ha láttad is, már nagyon régen. Szóval: Kiddy Grade - Csajkommandó (magyar szinkronos, és még a jó magyar szinkronos korszakból!)
2014. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!