Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach animét végleg abba...

A Bleach animét végleg abba hagyták?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha befejeződik a manga, vagy nagyon a vége felé lesz, akkor megint lesznek részek.
2014. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Az lett volna a legjobb, ha már a mangát is rég abbahagyták volna. Szerintem nagyon jól indult, de Rukia megmentése óta kiköpött ugyanaz ismétlődik és már rohadtul szánalmas az egész.
2014. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van, a Naruto manga is haldoklik, a Bleach meg már borzasztó.
2014. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére nem ti döntitek el, hogy mi legyen a Mangával és az Animével. Fogják folytatni és nyugodt szívvel várom! :)
2014. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát miután abbahagyták az animét, a mangában a rajzoló elkezdte végre gyilkolni a shinigamikat is, de persze a keveset szerepelt érdekesebb karaktereket, míg az agyonhasználtakat mint pl. Hitsugaya vagy Byakuya megtartotta és meg tovább erősítette...
2014. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Spoilereket sem kívánunk... :)
2014. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó-jó tudom hogy vannak akik nem szeretik a Bleachet de én imádom :D szóval léci ne fikázzátok :/
2014. máj. 1. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is Imádom !!
2014. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a Bleachet. :)

Szerintem az animét már nem foglyák folytatni. Eléggé lezárt volt a vége.

2014. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt lezárt. Mivel a végén Aizen és Urahara a Soul King-et emlegették, aki/ami csak néhány hónapja tűnt fel a mangában és akkor is csak felkelt álmából. Plusz Aizenbe belefojtotta a szót Isshin mikor az azt akarta mondani, hogy Ichigo félig shinigami félig quincy. És nem hinném, hogy a stúdió megtudná állni, hogy nem viszi vászonra a további történetet.
2014. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!