Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Na ki jön a Con-ra? :3

Na ki jön a Con-ra? :3

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok hányan vagyunk ^^

nekem még csak az első lesz, és csak szombaton leszek, de nagyon várom ^^

'veteránok' tarthattok élmény beszámolót is :3 meg akik ugyancsak most mennek először mint én, ők is mesélhetnek hogy mit várnak...vagy akármit :D



2014. ápr. 21. 23:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mennék de mivel nem ismerek senkit akivel mehetek és egyedül lennék ezért kihagyom.
2014. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és Conos tapasztalatok az ellenkező nemmel? :3
2014. ápr. 22. 00:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Első nőmet conon szedtem fel! :)
2014. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Eddig úgy volt, hogy megyek, de valakivel. Ő lemondta. Egyedül meg nem megyek ki, mert egyedül semmi értelme sincs (voltam már pár conon, és ahol egyedül voltam, szóval tapasztalatból tudom, hogy úgy tized akkora élvezeti értéke sincsen).

AZ ellenkező nemmel való tapasztalatok: csak úgy, mint a valódi életben, semmivel sem másabb egy ilyen rendezvény: férfiként csak akkor tudsz lányokkal megismerkedni, ha jól nézel ki, a magamfajta nagyon rusnya férfiak pedig ugyanúgy egyedül maradnak bármivel is próbálkoznak.

2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mentem volna ha nem emelik a jegyárakat :")
2014. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én megyek:)

16/L

2014. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3-as tök jó :3

#4-es ha lebecsülöd magad, a többiek hogyan becsülhetnének többre? -chhh pont én beszélek- mindegy, remélem a legközelebbi con összejön ^^

#5 a jegyár engem is nagy csapásként ért, de erre a conra nagyon fontos elmennem így ha törik, ha szakad ott leszek :3 de a jegyárból legalább 2000 le lehet vásárolni, az is valami ^^"

#6-os lehet hogy majd látjuk is egymást :3 csak nem tudunk róla x3

2014. ápr. 22. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Megyeeek :3 2. conom lesz :3
2014. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 panachan válasza:
én is megyek (^¬^)2.conom lesz nekem is. fúúú minket múltkor meghívtak egy kólára (≧◡≦) persze barátnőmmel mentem és megyek :D cosplayezni fogsz??(hátha találkozunk) :D
2014. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9-es neinnein, sajnos >< majd a következőnél^^" és te fogsz valakit cépézni? :3
2014. ápr. 25. 19:18
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!