Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki le tudna irni, hogy...

Valaki le tudna irni, hogy kb. mirol szol a One Piece anime? Es, hogy erdemes-e megnezni?

Figyelt kérdés
Es esetleg ertekelhetitek is ;)

2014. ápr. 12. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

10/10


Én egy nagy fan vagyok.Engem nagyon megfogott az az anime.Humoros, néha vannak benne harcok nagy fordulatok, vannak részek amik megríkatnak.

Kb arról szól hogy egy fiú (Luffy) elhatározza hogy kalóz király lesz(amit úgy érhet el ha megtalálja a "One Piece" nevü kincset), és csapatot gyűjt. neki van egy olyan képessége,hogy gumivá tud változni, és megnyúlik a karja.. stb. és ez a világban nagyon ritka, de találkozott már útja során jó pár hasonló képességű emberrel. Egyre erősebb ellenféllel találkozik, mivel rengeteg kalóz akarja megtalálni a One Piece-t. Luffy és a csapattársai is egyre erősödnek.. már lassan 10 társa lesz.

Elég hosszú anime és még most is folyamatban van. És csak kb most tartanak az út felénél.:)

Engem Luffy személyisége fogott meg leginkább. Pl:Bármit képes megtenni a társaiért. (akiknek szintén vannak vicces tulajdonságaik). Én szerintem megéri. Bár ízlések

és pofonok. Ez csak az én véleményem. Van akit az első résznél megragad, és van akit a 20.-nál sem. De egy próbát azért megér. :)

2014. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

koszi :)

es ha tudhatom ebbe lesz valami romantika?vagy valami hasonlo?

2014. ápr. 12. 17:31
 3/12 anonim ***** válasza:
van ugyan benne de nem erőltetik inkább mint humor kellék van jelen
2014. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
"Nagy fan" nem mond olyat,hogy Luffy gumivá tud változni. Nem tud gumivá változni, mivel alapból gumi lett az egész teste mikor megette a gyümölcsöt.
2014. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Oké 4-es, elismerem hogy Luffy tényleg nem tud gumivá változni. Ezzel csak ismertetni akartam Luffy erejét. Gratula! Ezennel megérdemled a Nagy Fan címet :)
2014. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1) Nem azért írtam, mert én vagyok a nagy fan, hanem azért, mert magad annak nevezed, de rosszul írtad.

2) Először azt mondod gumivá tud változni. Majd hogy tényleg ne mtud gumivá változni. Végül,hogy ezzel(gumivá változással) akartad ismertetni az erejét. Ez elég ellentmondásos.

3) Ez nem az ereje, hanem a képessége. A kettő nem ugyanaz.


:D

2014. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pff! Ok. győztél. :D
2014. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazatok van, de amit a Toei művel már 3 éve, az egyszerűen megbocsáthatatlan. Sikerült olyan mértékben elrontani az animét, hogy az már fáj. Ahelyett, hogy a Timeskipkor pihenőpályára rakták volna pár évre. Akkor nem lenne probléma a részek elnyújtásával, időhuzással és a minőséggel.

Nézhető ma is, de a manga után egyszerűen pocsék. 2 éve csak a mangát olvasom, abban legalább nem kell csalódni.

2014. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, de azért húzzák el a részeket,h ne kelljen fillerekkel telerakni, mint pl. a Narutót vagy Bleachet. Én jobban örülök annak,h elhúzzák, mintha filler évadokat csinálnának.
2014. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó de a Timeskip idején valóban leállhattak volna arra a 2 évre. És akkor nem kellene nyújtaniuk az epizódokat. Igen, nehéz lett volna kivárni, de sokkal minőségibb lehetne, olyan mint a kezdetekben volt.
2014. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!