Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » NEM BÍROM. NEM BÍROM. Valaki...

NEM BÍROM. NEM BÍROM. Valaki aki animefüggő segítsen!?

Figyelt kérdés

Régebben is nagy anime-néző voltam,ha valami megteszett,4-5 nap alatt lepörgettem 150-200részeket.

NEmrég 3-szorra is újranéztem a Full Metal Alchemist-et,először a Bölcsek kövét,aminek ugye szomorú a vége/még a film után is/ így természetesen sírtam,nem is keveset.

Megnéztem egyből a Testvériséget,ami ugye eredetibb,pozitivabb is,de meglepetésemre még jobban elsírtam magam,talán amiatt hogy vége és nincs tovább.

Ez volt 5 napja,azóta csak a zenéit(openingek,endingek,ost-ket) hallgatom,néha megkönnyezek,deegyszerűen NEM TUDOM KIVERNI A FEJEMBŐL.


Voltt már valaki hasonló helyzetbe?

16/L:)



2014. febr. 18. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9: Kösz a spoilert... Pont a közepénél járok.

Istenem, miért nem lehet az ilyenekre figyelni? Miért kell másnak elrontani az egészet?

Remélem, ha belekezdesz valamibe, Te is belefutsz ehhez hasonló spolerekhez.

2014. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát..megpróbálom átvészelni ezt az időszakot!:))
2014. febr. 20. 19:41
 13/18 anonim ***** válasza:

FMA-nál nem csodálom hogy így megtetszett *előtör belőle a fangirl* 3 éve az a kedvenc animém (akkor láttam a Testvériséget, pár évvel korábban ez elsőt ami akkor szintén tetszett)

Azóta is rajta van az összes zenéje az mp4-emen és sokszor csak azt hallgatom. Többször megnézem mind2 évadot és mozifilmet, láttam minden ová-t és ha nem is úgy, mint egy 'igazi' otaku, de csak abból próbálok gyűjtögetni fancuccokat *w*

Sokat rajzoltam is belőle, 12.-ben kb minden füzetem minden oldalán volt egy-egy Envy rajz (kedvenc x3) és minden este egy Envy plüssel alszok ^^


Egy jó animét nem baj, ha nem tudsz elfelejteni :3

2014. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: El is hiszem.Én is csak azokat a zenéket hallgatok.Az összes videót megnéztem,ami fma-vaé kapcsolatos és fennt van a youtubeon.Nyakláncot csináltattam,pólót rendeltem,teljesen ráfüggtem:)
2014. febr. 21. 08:33
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire hasznos nektek amit mondok, de én is ugyanígy voltam a FMA-B után, illetve igaz nem anime, hanem amerikai de az Aang legendájának a vége is hasonlókat váltott ki belőlem.

Utána folyton Grenma számokat hallgattam (annak az énekese, Aang magyar hangja) mert hiányzott a főhős :D


Szóval ha unatkoztok, én csak ajánlani tudom az Avatar - Aaang legendája sorozatot. De tényleg nem anime, előre szólok :)

2014. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz: nem anime, de nagyon anime stílusban készült, sokan összetévesztik. És tényleg nagyon jó.
2014. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jajj, az FMA-val én is így voltam. A kedvenc mangám, de tényleg! :3 Már egészen kinőttem az animés korszakomból, de ezt még mindig imádom. :)
2014. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Utolsóhoz: nem anime, de nagyon anime stílusban készült, sokan összetévesztik. És tényleg nagyon jó."


Tudom, írtam is, hogy nem anime, hanem amerikai.

2014. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!