Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » NEM BÍROM. NEM BÍROM. Valaki...

NEM BÍROM. NEM BÍROM. Valaki aki animefüggő segítsen!?

Figyelt kérdés

Régebben is nagy anime-néző voltam,ha valami megteszett,4-5 nap alatt lepörgettem 150-200részeket.

NEmrég 3-szorra is újranéztem a Full Metal Alchemist-et,először a Bölcsek kövét,aminek ugye szomorú a vége/még a film után is/ így természetesen sírtam,nem is keveset.

Megnéztem egyből a Testvériséget,ami ugye eredetibb,pozitivabb is,de meglepetésemre még jobban elsírtam magam,talán amiatt hogy vége és nincs tovább.

Ez volt 5 napja,azóta csak a zenéit(openingek,endingek,ost-ket) hallgatom,néha megkönnyezek,deegyszerűen NEM TUDOM KIVERNI A FEJEMBŐL.


Voltt már valaki hasonló helyzetbe?

16/L:)



2014. febr. 18. 21:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Nyugi, én is így voltam a No.6-al... Én a rövid animékért vagyok oda, és mindig sírásban török ki, hogy a 14 vagy a 22. résznél annyi az egésznek...és PEDIG én még tudnám folytatni.:) Most is már egy fél éve várom, hogy végre kijöjjön az Attack on Titan-nak a 2. évada, és még semmit sem tudok róla...belepusztulok.

Szóval nyugi, együtt érzek veled.:)

18/L

2014. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is szomorú voltam, miután vége lett...

https://www.youtube.com/watch?v=bFKspsj_n40

2014. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
már én is láttam ezta videót...:)
2014. febr. 18. 22:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Párom csinálta amúgy ;) :)
2014. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Áh,már értem:) Azt hittem azért linkeled hogy megmutasd...de nagyon jó lett:)
2014. febr. 18. 22:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szeretem" a jó anime-ket, mert mikor a végére érek úgy érzem pár napig mintha valami meghalt volna bennem. Erre csak rákontráz az alapból erősen melankolikus,szomorú érzelmekkel teli anime. Ezért nézzek többnyire vicceseket :D
2014. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1-esnek: Én most sajnos azt hallottam, mégsem jön ki idén az AoT második évada. De miért nem olvasod tovább a mangát?
2014. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem az Fairy Taillel volt ez... A jegyeim is romlottak ,de nem néztem túl sokat belőle ,csak azon pörgött az agyam...De elmúlt xD
2014. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen az elfen lied végénél(manga) annyira rossz volt, hogy lucy meghalt:(

Vagy Guilty Crown....

Én nem sírtam, de napokig szomorú voltam.


16/F

2014. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetbe,úgyhogy elkezdtem nézni szép lassan valami más animét,ezekböl leírok neked egy párat,ami több részes és ezzel eltereled a figyelmedet a Full Metal Alchemiströl:Yu Yu Hakusho (112 rész) ; Inuyasha + még vannak is a Final act-jei is(167+26 rész)/ ; Bleach ; Naruto(220 rész)/Naruto Shippuden(350 rész és még fut) ; One piece (700 valamennyi részes és még fut) ; Blood+ (50 rész) ; Fushigi Yuugi (50 rész)
2014. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!