Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Free! (anime) Rin és Haru...

Free! (anime) Rin és Haru egyenlő erejűek úszásban? Illetve lesz 2. évad?

Figyelt kérdés
Mert Haru kis korában sokszor nyert,de a vége felé Rin sokszor megveri ... MÉg nem néztem ki...

2014. febr. 15. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenlőek, csak ilyen-olyan lelki eredetű problémák gátolják őket... hmmm gondolom? De ha végig nézed szerintem teljesebb képet kapsz ezekről az erőfölényekről. Bár 2013-as, én eddig még nem olvastam fejleményeket róla...

Szeretem ezt az animét, de már túl a barátságon érzetem van, igaz az enyhébb kiadásban. Ezt még hozzá kellet csatolnom. :)

2014. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kleo0:) válasza:

Én is szeretem ezt az animét:)

Azt sajnos nem tudom hogy lesz-e 2.évadja,de szerintem haru jobb az úszásban:)

Én úgy éreztem mintha Rin erőltette volna már az úszást hogy legyőzze Haru-t de ugye Haru meg élvezi.

(amúgy igen..kicsit néha már túl erős volt ez a barátság de nem ment át Yaoi-ba..szerintem egy két szerelmi szálat(lánnyal) bedobhattak volna mert sokan feltételezik hogy egy túl sok a "barátság" benne,de nem Yaoi-nak készült )

2014. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Remélem Haru jobb :D Már kinéztem ,és Rin végre nem besavanyodott :D

2014. febr. 18. 20:01
 4/7 Cross Kazumi ***** válasza:

[link]


szerintem ő a jobb, és nagyon kicsi az esély rá, hogy lesz 2.évad, bár én is nagyon szeretném :/ :D :D :)

2014. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretném ^^
2014. márc. 1. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Lesz második évad amúgy, júliusban. :D

[link]

2014. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már megy a második évad:DD
2014. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!