Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen még mindig menő*...

Milyen még mindig menő* animéket ajánlanátok? * (A menőt úgy értem, hogy fojamatosan jönnek ki a részek)

Figyelt kérdés

Most jelenleg a Naruto Shippuden, Hunter X Hunter, Ace of Dimond, Kuroko no Basket-et nézem. Ja és még a shingeki no kyojin második évadját várom.


Ti mit ajánlanátok? Valami olyat keresek amiből nincs már 300+ rész. Szóval ha elkezdem egy pár nap alatt végig tudom nézni az eddigi részeket (max 50 elkészített rész legyen pls).



2014. jan. 23. 06:20
1 2
 11/12 Nirata ***** válasza:

Yowamushi pedal

Nagyon aranyos sport anime! Nem olyan komoly mint a KnB de szinte ugyanannyira élvezhető :)

Eddig 23 résznél jár, ha jól tudom 34 részre tervezik

2014. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mikasa ***** válasza:

kyoya no kanata engem nagyon meg fogot nem sok részes de nagyon szórakozato

még most a Nisekoi anime megy meg a MAGI második évadja

mindegyik nagyon jó de még ott van a free! is ha nem látad ússzós anime az a pedal-os pedig bringás

2014. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!