Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen még mindig menő*...

Milyen még mindig menő* animéket ajánlanátok? * (A menőt úgy értem, hogy fojamatosan jönnek ki a részek)

Figyelt kérdés

Most jelenleg a Naruto Shippuden, Hunter X Hunter, Ace of Dimond, Kuroko no Basket-et nézem. Ja és még a shingeki no kyojin második évadját várom.


Ti mit ajánlanátok? Valami olyat keresek amiből nincs már 300+ rész. Szóval ha elkezdem egy pár nap alatt végig tudom nézni az eddigi részeket (max 50 elkészített rész legyen pls).



2014. jan. 23. 06:20
1 2
 1/12 Nirata ***** válasza:

Noragami

most fut. azt hiszem eddig 2 része jött ki. nekem egyenlőre nagyon tetszik :)

2014. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 -Igazmondó- ***** válasza:
Log Horizon. Ha szereted az rpg-ket akkor tetszeni fog nagyon, ha nem szereted, esetleg nem ismered, akkor is van rá esély hogy tetszedjen :)
2014. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bele nèztem az elsô rèszbe a Log Horizon-ba! Nekem egy kicsit Sword Art Online, copy-nak tünt...
2014. jan. 23. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:
A leghíresebbek még a one piece, detective conan a hosszú sorozatok közül.
2014. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont, hogy hosszú sorozatok nem nagyon érdekelnek, de azért kössz.
2014. jan. 23. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Valvrave the Liberator nem tudom lesz e 3ik évadai is. :)

Magi: The Labyrinth of Magic

High School DxD ennek se tudom, de talán lesz még.


Toriko

2014. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zeu ***** válasza:

Inkább .hack copy a sword art meg a log horizon is, de kit érdekel, mind más kicsit :D


Animeaddicts oldalra menj fel, ott mindig vannak folyamatban lévő animék. Az itt felsoroltak nagyját is meg tudod ott nézni.

2014. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 -Igazmondó- ***** válasza:
A Log Horizon egyáltalán nem copy. Mindenkinek az a véleménye, mikor megtudja, hogy ők is benne ragadtak a játékban, viszont és ez a viszont nagyon lényeges dolog, viszont nincs annyira leegyszerüsítve a dolog, mint a sao-ba, nincsenek annyira kétségbeesve, mivel nem halhatnak meg a valóságban, hogyha meghalnak a játékban. Sokakban felvetődik a kérdés, akkor mi az anime célja? Miért vannak benne a játékban, miért nem szabadulnak? Hogy kerültek bele? Na ezek a kérdések azok, amikért érdemes nézni az animét. Minden rész rejteget valami érdekességet, mindig megtudsz egy apróságot, de sosem árulja el a pontos történetet. Eddig kijött 16 rész és élmény megnézni minden egyes részét. Eleinte én is azon filózgattam, hogy mégis mi van, de a részek folyamán annyira azonosúlni tudtam vele, hogy jóformán nem is foglalkoztat az a kérdés, hogy belecsöppentek egy játékba és ott is ragadtak, hanem olyan, mintha végig benne lettek volna és az lenne az ideális világ. Namármost a szereplők is kezdik ezt megélni, ebből viszont konfliktusok keverednek ki előbb utóbb, de nem lövök le semmit, inkább nézd meg és döntsd el te magad. És ne mondj neki ellent csak azért, mert hasonlít a Sao-ra! :)
2014. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De a one piece még mindig megy... Nekem ez az egyik kedvencem... meg még a másik híres anime a bleach.... egy ideje nem nézem, így nem tudok róla sokat... de nekem tetszett... bár voltak idegesítő anime kakrakterek is benne - de hát melyik anime-ben nincs? :D
2014. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
FairyTail most kezdődik újra Áprilisba :)
2014. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!