Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rosario+Vampire, A Rózsafüzér...

Rosario+Vampire, A Rózsafüzér és a Vámpír, nektek hogy tetszett? Nálam abszolút best volt!

Figyelt kérdés

#anime #manga #vámpír #ecchi #Tsukune #Kurumu #akuha #mizore #moka-san
2014. jan. 22. 21:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem tetszett, főleg a 2. évad. Kokoa nagyon aranyos és vicces, még akkor is, ha kicsit pszichopata módszerei vannak. Végülis ő csak a régi Mokát akarta visszakapni.
2014. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem írtam oda, de a mangát olvastad? Mivel az érdekelne jobban.. Nálam abszolút jó volt, bár kár hogy külső Moka meghal majd a mangában...:(
2014. jan. 22. 21:15
 3/4 steve kain ***** válasza:

nekem nagyon tetszett.imádtam.

először az animét láttam és úgy voltam vele hogy nem rossz meg lehet nézni. aztán megnéztem a mangát és rájöttem hogy az sokkal jobb és az anime csak 1 vicc ahhoz képest.

viszont én annyira nem siratom külső mokát mert sose bírtam igazán. belső moka mindig jobban tetszett igaz a nekem mizore a favorit.

2014. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem Kurumu a kedvencem :)
2014. jan. 26. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!