Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animéket keresek, ahol...

Olyan animéket keresek, ahol egyáltalán nincs vagy nagyon kevés női karakter van?

Figyelt kérdés

Szeretem az akciós, kalandos, shounen, seinen animéket. Azonban szinte mindegyikben eszméletlenül idegesítenek a női karakterek, valahogy olyan bosszantóra csinálják őket.


Olyan sorozatot keresek, ahol nincs női karakter, vagy ha mégis akkor az mellékszereplő legyen. Legjobb példa erre a Yu Yu Hakusho. Ott a harcon volt a hangsúly és a női karakterek csak mellékszereplők voltak.


Amit még el tudok viselni az a komoly, alig beszélő lány, mint Yin a Darker than Black-nől.


Szóval a lényeg, hogy olyan sorozatok, amik akciódúsak, a legtöbb szereplő férfi és ha mégis van nő szereplő, akkor az ne legyen idegesítő.

Az "alapnak" számító animéket (FMA, Death Note, Naruto, Bleach...stb), ne ajánljatok, mert mindet láttam.


Köszönöm szépen!



2014. jan. 21. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

nézd meg az attack on titan-t és ígérem a női főszereplő lesz a kedvenc karaktered (am én is utálom a tipius shounen p*csákat - bár Misa-t bírtam :o)


és még tudom ajánlani a uroshitsuji-t (amit az anime series-ről tölts le- ha megnézed) ott nagyon evés a női karakter :) remélem tudtam segíteni

2014. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*kuroshitsuji
2014. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bár mindkettőt láttam, a Kuroshijutsi az egyik kedvencem :) Az Attack on Titan-ban tényleg normális a női karakter, igazából ilyeneket keresek.

Lehet, hogy csak magyar szemmel idegesítő a legtöbb női karakter, és Japánban imádják őket, de komolyan a falra tudok mászni néhánytól.

2014. jan. 22. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne félj! Csak a japcsik szeretik őket, egy éves felmérés szerint az eu-ban és amcsi-ban a legutáltabb női karakter haruno sakura (xd én is utálom :/)


mindenesetre Japánban ahol a nők teljes elnyomásban, és másodrangúságban élnek, teljesen más az ilyen dolog.


Azért nálunk az eu-ban és amcsi-ban a női ideál, a kemény, határozott, és sexy míg náluk a cuki, félénk, ügyetlen, kevésbé okos, megmentésre szoruló... de ez van :s Japcsiban az a menő, ha egy lány ilyen .... (bár nekem nem igazán jön be, mikor anime nézés közben azon rágom az agyam, hogy hogy lenne jó ezeket a hölgyeményeket kiírtan 3:))

2014. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz, mert az általam legjobban utált karakter Haruno Sakura! :D Örülök, hogy nem csak én gondolom így. De azért tudnak olyan férfi főszereplőt is alkotni, akitől a falra mászom, ilyen Amano Yukiteru a Mirai Nikki-ből vagy Shirou Emiya a Fate/stay night-ból.
2014. jan. 23. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Hakuouki

Egyetlen egy csaj van benne, s kb 40 szamuráj

2014. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az a yukiteru jobban hasonlít egy lányra jelleme alapján :D
2014. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úúú őt utáltam >_<
2014. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!