Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem jó animéket...

Tudnátok nekem jó animéket mondani?

Figyelt kérdés
Eddig ami nekem nagyon tetszett az a Naruto,Death Note, NANA, Kamisama Hajimemashita. Ha lehet leírnátok azt is hogy kb. miről szól! Nagyon köszönöm :)
2014. jan. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Code Geass! A sztori nagyjából arról szól, hogy egy zseniális középiskolás fiú természetfeletti hatalomra tesz szert és megpróbálja megdönteni a fennálló rendszert. És mivel egy alternatív jelenben játszódik, ez a fennálló rendszer Britannia :) Olyasmi mint a Death Note, csak vannak benne király csatajelenetek is. Meg a főszereplő kevésbé pszichopata. És a vége nincs úgy elcseszve, hanem épp az a legzseniálisabb.
2014. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nirata ***** válasza:

-Fullmetal Alchemist Brotherhood: mindenképp nézd meg! fantasztikus anime. bár elég kemény, lelkileg, a dráma és akció egyaránt van benne bőven. A karakterek nagyon szépen ki vannak dolgozva

-Kaichou wa maid-sama: olyan vicces mint a Kamisama Hajimemashita. Romantika is van benne leég, és a fsz csaj nagyon "tökös", én imádtam, vagy már 3x újra néztem ezt az animét

-Zetsuen no tempest the civilization blaster: akció, dráma, mágia, árulás, bosszú. barátság, szerelem, világmegmentés, logikai gondolat menetek= tehát minden van benne, érdemes megnézni

-Skip Beat: itt is van romantika, de jóval kevesebb, mint ahogy az lenni szokott, inkább a főszereplő lény karakterére megy rá. Nagyon jó anime! Én sokszor sírtam a nevetéstől :)

2014. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. jan. 18. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:57


+1


Code Geass egy zseniális anime. Szerintem magasabb szint a DN-nél de ezt majd dönts el.


Naruto szerintem messze nem olyan jó, One Piece és a Hunter x Hunter (2011) a legjobb ma is futó shounenek. Naruto úgy a shippu 170. része után botrányos.

2014. jan. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!