Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a SAO...

Mi a véleményetek a SAO (Sword Art Online)?

Figyelt kérdés

Szerintem jó volt még nem minden Asunáról szólt. Vagyis, végigvihették volna a 100. emeletig és ott lett volna egy drámai csata. De ugye legyőzték hamar.. Én arra számítottam, hogy 25 részen át tudom majd nézni, még ki nem jutnak.

Azt hiszem a 14. résznél jutottak ki, odáig nagyon jó volt, de tényleg 10/9 adnék rá a 14. részig. De, utána tündék meg minden ilyenek.. Jó rész is lehetett volna, no meg a testvére szerelmes lesz kirito-ba :D



2014. jan. 9. 18:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én nem védem, csak az hogy egy pár részt angol felirattal néztem és ott ugy emliti hogy egyáltalán nem családtagok, bár szerintem a forditással van gond mert az hugi anyja is megmondta hogy a nővére fia. Szerintem is az lehet hogy Japánban az unokatesó más tészta, habár szerintem nállunk is a 3. vagy 4. unokatesó nem ütközik törvénybe.
2014. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 KawashimaSuguha válasza:
51%
Kedvenc Anime. Többször sírtam rajta... Nagyon megható szerintem... Szeretném, hogy legyen 2.3.4.5 évad, vagy annál több. 2.ra néztem végig, mégis minden percét élveztem... Lehet újra elkezdem majd előrröl.
2014. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó 2ik évad lesz. :)
2014. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én valahogy történet alapján nem várom a 2. évadot, elvileg asuna sem lesz benne, helyette valami másik csaj lesz...
2014. febr. 13. 19:29
 15/17 Koncore válasza:

a véleményem az hogy egy remek és magyarországon az otukuk körében nagyon elterjedt és szeretett anime nekem még a "2.része" is tetszett össz 2x néztem meg és másodjára fogtam csak fel a művészeti értékét és hogy min mentek keresztül...

a véleményem: egy remekül összeraot értelmes anime MÉG A SZERELMI SZÁL IS KIDOLGOZOTT AMIT ÉN TÖK BAROMSÁGNAK TARTOTTAM

nekem 10/9.8 az állásom vele mert vannak kisebb hibái azért...

szóval nekem abszolút pozitív a véleményem aki meg ellent mond nekem az nem is figyelte nagyon -.-

a zene tökéletes és vérpezsdítő

a szövegkönyv fenomenálisan jó

egyedül a hangulat az ami furcsa volt és lehúzta... egyszer ilyen egyszer meg olyan volt...

a képi világ abszlút ütős és remek volt

nem véletlen hogy a játék animék királya :D

2014. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát baráton a 10/9 az egy hatalmas túlzás azért (vagy nagyon hardcore rajongó vagy) a saoban a zene az atmoszféra a harcok és úgy a látvány nagyon ott van....DE a story egy nagy halom klisé már az elején is (pedig szeretem a videojátékokat szóval nagyon nekem szól) a karakterek borzalmasan vannak kidolgozva (ez a leggyengébb pontja a shownak) valamint a nagy művészi értéket is csak akkor találod meg ha már sokadszorra meséled be hogy igenis van.

A SAO egy nagyon élvezhető anime de ne mondja senki hogy megérdemli a hypeot vagy művészi értékei vannak (én tudom milyen a művészi anime, már több 100-at láttam) a vizuálisokban egyenesen orgazmusokat tud okozni de a fontos részeknél megbukik: story,karakterek,plot twistek,dolgok elmagyarázása(yui).....

2014. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Animék terén az egyik legnagyobb szégyen, csak hatalmas a hype körülötte.

Jellegtelen karakterdizájn, semmitmondó szereplők. Kirito unalmas és nagyon overpowered, Asuna egy két lábon járó csöcs akinek nincs személyisége (de miért is lenne, hiszen el lehet adni a két szép szeméért waifunak, hogy legyen kire verni).

Potenciál lett volna benne, de hatalmas trash az egész. Nem tudom, hogy lehet komolyan venni :D

2017. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!