Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a SAO...

Mi a véleményetek a SAO (Sword Art Online)?

Figyelt kérdés

Szerintem jó volt még nem minden Asunáról szólt. Vagyis, végigvihették volna a 100. emeletig és ott lett volna egy drámai csata. De ugye legyőzték hamar.. Én arra számítottam, hogy 25 részen át tudom majd nézni, még ki nem jutnak.

Azt hiszem a 14. résznél jutottak ki, odáig nagyon jó volt, de tényleg 10/9 adnék rá a 14. részig. De, utána tündék meg minden ilyenek.. Jó rész is lehetett volna, no meg a testvére szerelmes lesz kirito-ba :D



2014. jan. 9. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Első pár rész nagyon jó ovlt, aztán jó, viszont a felétől tljesen érdektelen lett - onnantól, amit te is írtál.

2014. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első két rész, nagyon jó.


2-14.rész nagyon lefele megy, egyre rosszabb sablonosabb.


Utolsó 10rész, szánalom, nulla történet gagyi megmentősdi az egész, rakat eredetiség nélkül sablonos gagyiság. Szereplőkről nocomment, az egyik egy useless a másik meg egy sima gagyi shounen sablon. Jellemfejlődés gyér volt. Első felére max 4-5/10 körül adnék, de a második fele .... összeségében én 2/10et adtam a végén, nagyon nem érdemli meg a második évadot.. mégis a hype miatt megkapja.. igen pénz beszél kutya ugat. Pedig fejből vagy 20 olyan sorozatot tudok ami simán sokkal jobban megérdemelne folytatást mint ez a hulladék. (csak példák: Berserk; Claymore; Juuni Kokuki; Seirei no Moribito széria; Kemomo Shouja Erin Széria; satöbbi.)


Az a baj hogy már mindenki csak a sablonokra megy, ebből következik hogy hype is ebből lessz, ebből meg az következik hogy egy rakat sablonos szar lesz, a narutohoz hasonlóan. Lehet beszólogatni de ez az igazság. Szvsz ez az anime minden tekintetben egy hatalmas bukás, és a fantasy kategória szégyene!

2014. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nos, első 13 rész nekem bejött, 14.ben a boss fight mondjuk ki szar volt..
2014. jan. 9. 19:38
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett minden perce nem pörgettem át sem hagytam ki részek és nem vagyok tízen éves pisis.

Második végét egy kicsit összecsapottnak éreztem. Nekem megható is volt szép történet is szerintem pont annyi volt amennyi ami még jó volt. Várom Sao 2 őt a folytatást nagyon... Családias részt évadot szívesen megnéztem volna velük.

2014. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja környezet meg a világa teljesen magával ragadt.
2014. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Biztos nem fogtok velem egyetérteni, DE a SAO egy teljesen közepesen megoldott, nagyon a pofádba hazudó de élvezetes anime. Először: közepes mert a látvány és a hangok szépek a story Ok a karakterek gyengék (antiszoc főhős kocka vágyálom csajokkal körülvéve). Másodszor: Hazudik mert megpróbálja magát egy hatalmas nagy szám animének eladni és ezen fel is húztam magam, mert a fanok elhiszik, hoyg ez a világ legjobb dolga a flamelők látják hogy nem nagy szám és megpróbálják szarrá titulálni. És végül élvezhető mert: mivel nagy kocka vagyok én is szívesen lennék Kirito helyében, a világ tök érdekes, jók a csajok, epicek a harcok. Röviden: a fanoknak úgyis király a flamelőknek szar, egyiküknek sincs szerintem igaza teljesen elmegy de messze nem a legjobb.
2014. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5 És a második feléről direkt nem akartam beszélni mert még az élet-halál harcok érdekessségét is elvetik és átalakul egy mentsük meg a királylányt mario-shounenbe egy kis vérmérgezéses tesószerelemmel ami szintén nem rossz de az első felénél mindenképp gyengébb az már csak 10/5
2014. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nem tudom, most én nem figyeltem jól vagy ti. A huga nem is testvére, és azis akkor kezdett érezni iránta valamit amikor megtudta hogy nem családtagok. Szóval nem kell egyből mondani hogy fuuj vérfertőző dolgokat mutat...
2014. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen Asszem nem vérrokonok.
2014. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan az unokatéstvére arra értettem, de ez csak nekem gáz hogy mindenki védeni próbálja? Még azt is tudom hogy ez japánban néha elfogadott de ha mást nem is a hugit tuti kivehették volna és már kevesebb bajom lenne vele.
2014. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!