Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Avatar: Az utolsó léghajlít...

Az Avatar: Az utolsó léghajlító című animében Aang melyik részben kezdi el elsajátítani az elemeket?

Figyelt kérdés
Mivel a vízzel kezdi értelemszerűen arra lennék kíváncsi mikor kezd el tanulni vizet idomítani?

2013. dec. 29. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudom részre megmondani, de ha jól emlékszem a másik víztörzsnél kezdi el tanulni
2013. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Direkt írtad animének, hogy valaki leírja megint, hogy NEM anime?


Egyébként a vizet már a legelejétől fogva gyakorolja Katarával, a tüzet szintén az első évadban kezdi. (15. rész környékén, de amikor megsebesíti Katarát, leáll vele.)

2013. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs én úgy tudtam anime. Régen mindig mesének mondtam de annyiszor kijavítottak hogy anime hogy már rászoktam.
2013. dec. 29. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Avatar azért nem anime, mert nem japánok csinálták, hanem amerikaiak. Nevezd rajzfilmnek, és ha kijavítanak, hogy anime, akkor világosítsd fel TE őket. ;)
2013. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Az anime címe Avatar:Aang legendája

Az első könyveben tanulja meg idomítani a vizet, amit utána folyton használ.

Majd folytatja a földdel, és a tűzzel.

Az utolsó könyv a Levegő nem jelent meg és valószínűleg ne is fog.

2013. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mivel légidomár nem kell megtanulnia
2013. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Levegő meg amúgy több mint egy éve megjelent. Sőt már az 5. könyv, a Szellem is. :D
2013. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az a korra legendája
2016. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!