Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik voltak az első víz idomáro...

Kik voltak az első víz idomárok? (Avatár Aang legendája)

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy az első évadban mondja Aang hogy az első légidomárok a repülő bölények voltak. Az első föld idomárok a szerelmesek barlangja rész szerint (plusz Toph is mondja később)az első földidomárok a borzvakondok voltak.

A harmadik évadban tudjuk meg, Zukótól, hogy az első tűzidomárok a sárkányok voltak. De nem emlékszem hogy kik az első vízidomárok...


2013. okt. 12. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
most hogy mondod én sem :-). valami vizi élôlények talán passz
2013. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hold (ugye apály és dagály). Ezért is vesztik el a képességüket az első évad végén, amikor meghal (vagy megsérül?) a Hold szellem (?). És miután Yue "feláldozza" magát, csak azután tér vissza az erejük. Kicsit régebben láttam, ezért nem tiszta, hogy pontosan mi történik vele. Ill. Ezért van az, hogy teliholdkor sokkal erősebbek a vízidomárok. Ekkor dolgozza ki az az őrült nőci is a véridomítást.
2013. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt tudom kettes, de azt hittem volt valami tényleg állat is nem csak a két koi hallá változott Tui és La, mint a többi elemnél... :-/
2013. okt. 12. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
De hát volt. Mondom, a Hold volt az, de ezt mondták is.
2013. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah utána néztem végül, és avatárwikin leírták hogy a víz az egyetlen elem amit nem állattól tanultak meg idomítani.... :D
2013. okt. 13. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A hold szellemtől! Yue mondta is, hogy az emberek megfigyelték, hogy a hold hogyan huzza magahoz a vizet, és megtanultak ok is!
2013. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!