Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Yu Yu Hakusho című sorozatbó...

A Yu Yu Hakusho című sorozatbó Kurama az fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
mert oké g lány a szinkronhangja magyarul meg japánul is de sztem ő egy fiú karakter mert úgy is viselkedik a ruhái is olyanok meg minden( meg hát ha jobban megnézzük nincsenek csöcsei XD)

2013. dec. 4. 17:53
1 2
 11/18 DobosBence válasza:
100%
38. részben a vérrel irt átkot a vérével próbálja lemosni és ott tisztán látszik hogy fiu
2014. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bogika53 ***** válasza:
100%

Én hét éves korom óta, (vagyis pontosan hét évig) teljes mértékig biztos voltam benne, hogy Kurama márpedig lány! Aztán egyszer olvastam egy történetet, amiben összehozták egy lánnyal, hát mondom az író sem egy nagy ész, hát Kurama csaj! Aztán nemrég elkezdtem újranézni a kishúgommalayyh-t, és jött a hidegzuhany, mikor közölte velem, hogy Kurama bezony fiú.

És komolyan, én hét évig az hittem lány. Aztán jön a 8 éves kishugim, és közli hogy fiú...

2015. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, de engem is érdekel ez a kérdés.


Szóval nem az van, hogy van egy lélek (aki valami tolvaj róka volt) és testet talált magának, ahol a test fiú?

2015. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bogika53 ***** válasza:
100%
De, Kurama emberi teste fiú. De itt nem is erről folyik a szó... Szerintem legalábbis, hanem hogy a kedves kérdező, nem bírta eldönteni, hogy fiú-e vagy lány (fránya női szinkronhang!. De igen, Kurama fiú, Youko és Minamino egyaránt.
2015. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Fiú. Japánban gyakori az ilyen "nem annyira férfiasan kinéző" fiúknak női hangot adni. Én már amúgy az elejétől (mármint amikor bekerült az animébe) tudtam hogy fiú.
2017. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Tudom, hogy ez már régi kérdés, de azért elmondom az én "tapasztalatomat". Szóval, még az elején talán az első 40 rész valamelyikéében volt az, hogy Kurama harcolt azzal aki rátud festeni a bőrére. Ott volt az, hogy a festéket akarta leszedni a vérével, ott látszódott, hogy fiú! Pont abban a részben volt az, hogy ugye a harc miatt megsebesült és a ruhája egy kicsit szét volt nyitva, ott is látszódott! Plusz az utolsó részben Kuwabarával beszélget és odamegy hozzájuk 2 lány és ők azt gondolják, hogy Kurama lány, de Kuwabara ott elmondja, hogy ő fiú! Ennyi!
2017. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
FIÚ?????
2023. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

#17

Igen

jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!