Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amiben egy...

Picike1012 kérdése:

Melyik az a film amiben egy lány balett suliba jelentkezik és a Carment Habanera-t kell énekelje, és a végére meg lesz a tánc: először balett formájában indul, majd begyorsul? Nagyon rég keresem

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg A szívem érted RAPes?
2013. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
flashdance???
2013. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Amúgy a Táncakadémiában is van hasonló jelenet, ahol a Habanera-ra táncolnak, először a hagyományosra, aztán átmegy egy modern feldolgozásba.

2013. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem Flashdance

Nem Szívem érted reppes

Nem Táncakadémia

Nem sorozat, ez egy film

2013. dec. 3. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem valamelyik step up filmre gondolsz, de ami még ilyen énekes táncos film a Díva a Sakáltanya
2013. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sem a Díva, sem a Sakáltanya, egyikben sincs balett.

Szerintem Step up sem.

Ezt a filmet HBO-n láttam, akkor megnéztem a címét, de elfelejtettem, azóta keresem.

A felvételire megy a csaj, és Habanerat kell énekelje, és közlik vele, ha még a nyelvet sem ismeri, elég nehéz lesz.

És akkor neki áll, és olyat mutat a végére...hogy az hatalmas. Szimpla énekkel, tánccal kezdődik, aztán átmegy feldolgozásba . Erről a zenéről szól szinte az egész film, és nem találom se google-be se youtube-n.

2013. dec. 20. 07:32
 7/7 anonim válasza:
Brave New Girl (Kegyetlen valóság)
2014. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!