Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kihagyhatatlan animék?

Kihagyhatatlan animék?

Figyelt kérdés

bármilyen műfajú lehet(kivéve ecchi, azt nem kedvelem)

azon kívül szép grafika plusz előny^^

Előre is köszi!



2013. dec. 3. 01:33
1 2 3
 11/27 Rima-chan válasza:
100%

Közel 20 animét láttam (csak), ezekből ajánlanék most neked :3

Kicsit szigorú vagyok az animékkel, és bár csak 1 éve lettem animés, ezért a legtöbbnek ilyenkor *mindentbekellpótoljak* érzése van, én mégse nézek ám meg mindent ^^

Szóval itt az awesome TOP 5-öm:

5. Zetsuen no Tempest : The civilization Blaster (2012-2013) ~ Nem első kedvencem, de attól még az egyik legkidolgozottabb, és legjobb grafikájú anime. Végig fenntartja az érdeklődést, és a karakterek egyediek. A történetvezetése is nagyon jó. A hangulata pedig magával ragadó.

4. Shingeki no Kyojin (2013) ~ Titántámadás. Az egyik legdrámaibb anime. Angolos kifejezéssel, it made me cry. Rengeteg, és még annál is több áldozatot követel a minket élvezetből felfaló faj kiirtása, hiszen a titánoknak alapjában véve nincs szükségük táplálékra. Szaporodásuk is rejtélyes módon történik, hiszen nincsen szaporítószervük: mégis tengernyien vannak, és a kihalás szélére sodorják az emberiséget...

3. Another (2012) ~ Szerintem ismered, de ha mégsem, sebaj. Jó története van, és nekem nagyon átadta a félelem érzését, ahogy az életükért küzdenek. Szerintem kihagyhatatlan.

2. Mirai Nikki (2011) ~ Túlélős. Talán csak a főszereplő érzi az emberölés súlyát, de egyébként sokszor tényleg véres hangulatot teremt, főleg az opening. A karakterek nagyon változatosak.

1. Black Rock Shooter (2012) ~ Mint anime, nem jobb a ZnT-nél, mégis első lett nálam. Más egy 200 epizódos animébe nem tud ennyi mondanivalót belefoglalni, mint ők 8 epizódba. Minden benne volt. Az első epizódban azt hisszük, hogy ártatlan gyermeki viszonyokról van szó, de ez nagyon komoly problémákat takar, mint az ölést. Volt benne gyermeki naivitás, de volt benne felnőtt szenvedés is. Ahogy a barátságról és a másik énjükről beszélnek, egyszerre hátborzongató és szívmelengető. A látványvilága lehengerlő. Szerintem csodálatos anime.

2013. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Dragon Ball Z, Yu Yu Hakuso, Death Note, Slayers, Ghost Stories, Magi, Magi: The Labyrinth of Magic, Sailor Moon :)
2013. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
92%

Dragon ball z

Highschool of the dead

Deadman wonderland

Date a live

Another

Sword art online

Soul eater

Accel world

jó anime nézést :)

2013. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
magi the kingdom of magic
2013. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
death note , attack on titan , blue exorcist , mirai nikki
2013. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!! Ezekkel biztos elleszek egy darabig. Van sok olyan, amit láttam és nekem is nagyon tetszett(Another, Mirai Nikki, Kamisama Hajimemashita) De kedvet kaptam olyanhoz is amihez eddig annyira nem volt kedvem:) Még egyszer nagyon köszönöm!!!^^
2013. dec. 3. 19:02
 17/27 anonim ***** válasza:

Ayashi no Ceres

Shoujo Kakumei Utena

Escaflowne

Kareshi Kanojo no Jijou

Dennou Coil

Kino no Tabi

Mahou Shoujo Madoka★Magica

2013. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Szami5 válasza:
66%
Diabolik Lovers :) már ha szereted a vámpíros animéket. Eddig feliratosan van fent a 10. részig, de folyamatosan pakolják fel :)
2013. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
kuroko no basuke , black rock shooter
2013. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
66%
Naruto,pokemon.
2013. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!