Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek hogy nézne ki az...

Nektek hogy nézne ki az Akatsuki ranglistátok?

Figyelt kérdés

A múltkor Fekete Dani egy régebbi bejegyzését olvastam , aki anno az Egy akatsukis élete című sorozatot készítette....

Na ez lenne az a bejegyzés : [link]


Nos kíváncsi lennék mások véleményére , tehát kinek van kedve , hasonló , saját ranglistát elkészíteni ?

Természetesen a hozzáfűznivalóvalókkal együtt , hogy ki mért érdemelte ki azt a helyet stb.


Ha írtok akkor lehet én is készítek egyet .


Szerintem nagyon jó ötlet , és mindenkiére válaszolok ha gondoljátok :D



2013. nov. 22. 18:03
1 2
 11/14 anonim válasza:
51%

Én inkább tetszés szerint írok ilyet.


1. Deidara- Imádom a stílusát, a szinkronhanghját, meg azt, hogy vicces, amikor felidegesítik. Meg hát ő is erős, kükönben miért vették volna be az Akatsukiba?


2. Itachi- Nagyon jó karakter volt, szerintem az különösen jó volt, hogy láttuk sírni, mivel ez azt jelezte, hogy nagyon szerette a családját, klánját. Edo Tensei....hát arról inkább nem írok..hüp.hüp


3. Hidan- Nagyon kedvelhető személy, a nevetésével, de azért megölt kedvelt személyeket, pl Asumát. Attól függgetlenül halhatatlan ami tök király.


4. Karin-Suigetsu- Igaz, hogy nem sokáig tartoztak az Akatsukiba, de akkor is. Annyira bírom a stílusukat, Karin az jól meghmondom Suigetsun meg látszik, hogy 16 éves:-)


5. Kisame- Őt annyira nem kedvelem, de viszont Samehada a kardja tök cuki.


6. Konan- Tök szép lány, kár hogy Obito megöli. Erős meg minden..


7. Kakuzu- Hát a kinézete annyira nem fogott meg, mert többnyire úgy néz ki, mint egy ARAB TERRORISTA. De az, hogy annyi szíve van...király.


8. Sasuke- Elöbbre is tehetném, de azért ne felejtsük el, hogy megölte Danzou-t és olyan szívtelen dög volt egy darabig. Attól függetlenül jól kitalált karakter.


9.Sasori- a bábmester:-) :-) hát a története nagyon nyálas, de engem megfogott. A halála.. Szép volt. Meg az Edo Tensei-es is:-)


10. Nagato- Annyira nekem nem tetszik a Rinnegan. Meg hogy csontváz, és a keze át tud alakulni fegyverré... Túlzás.


11. Zetsu- róla inkább nem írok.


12. Orochimaru- Hát, hogy kígyó eleve nem kedvelem. Erról ennyit:-)


13. Obito- elején jó volt meg minden de utána megutáltam. Háború azt a részt utálom.


14Juugo- Nagyon nem szimpi, felesleges róla írni.

2014. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 UchihaSasuke18 válasza:
100%

1. Itachi: szerintem az egész Akatsukiban ő a legerősebb, se Pain se Tobi se a többiek nem tudnák legyőzni. Nagyon megfontolt és egyszerűen a köré szőtt történet tényleg eszméletlen zseniális. Nálam toronymagasan ő áll legelől, igaz viszont, hogy azért sokat gondolkodtam, hogy vajon ő vagy Tobi-e az erősebb, de asszem Itachi azért ellátná Tobi baját:)

2. Tobi: nekem kicsit fura az, hogy ennyien nem kedvelitek Tobit, én birom:D de mindenesetre szerintem nagyon erős és akárkit elintézne az akatsukiból, kivéve persze Itachit...

3. Pain/Nagato: nem épp a legnagyobb kedvencem, de nincs vele komolyabb bajom. A rinnegan nélkül persze sehol se lenne, de ez most mindegy. Konoha elpusztítása azért lenyűgözött, meg szerintem Nagato sztorija se volt olyan rossz. Sokat gondolkodtam hogy vajon ő vagy Tobi az erősebb, de aztán végül Tobi mellett voksoltam:)

4. Konan: azt, hogy Konan a 4. helyet érte el nálam, csakis annak köszönheti, hogy kis híján kicsinálta Tobit. Nekem amúgy a jellemével se volt bajom, sőt, bírtam is, sajnáltam is mikor meghalt...

5. Kisame: nem igazán kedvelem Kisamét, de el kell ismernem, hogy nagyon erős. A halála tényleg nagyon hozzáillő volt, és csak azért nem ő lett a 4.-ik, mert Konannak az a levélbombás teknikája túlságosan elintézte Tobit:D

Kakuzu: az egyik kedvencem az Akatsukiból, nagyon bejött a stílusa, ez a többszives cucc is, és emellett még nagyon erős is volt. Nagyon bántam hogy ilyen hamar meghalt, szívesen láttam volna még több harcban. Erő szempontjából nem tudtam dönteni, hogy ő vagy Orochimaru az erősebb-e, de úgy döntöttem, hogy Kakuzut egy hajszállal előbbre teszem:)

7. Orochimaru: szeretem belevenni az Akatsukis listákba Oro-t is, mert személy szerint én nagyon birom:D. Az Akatsukiban mondjuk viszonylag hátul van, de szerintem azért erős, Kakuzut például valamilyen trükkel ki tudná csinálni, de azért úgy döntöttem, hogy Orcsit eggyel mégis hátrébb rakom...

8. Hidan: sokáig utáltam, de nemrég megbarátkoztam vele, nem rossz karakter, de erő szempontjából szerintem nem valami erős, hiszen csak a halhatatlanságára tud támaszkodni. Mindenesetre azért Orochimarut szerintem már nem tudná elintézni.

9. Deidara: őt is sokáig utáltam, de mostanában (viszonylag) kedvelem, és a művészete is egész menő:D, de azért erő szempontjából eléggé hátul van nálam, és még így is erős...

10. Sasori: nem szerettem volna ennyire hátraűzni Sasorit, de valahogy mégis itt kötött ki. Nem nagyon kedvelem, valahogy nekem nem jött be ez a bábos dolog, de persze ettől függetlenül ő is eléggé erős, csak éppen a többiekhez képest gyenge:)

11: Zetsu: Zetsu érdekes, mert fehér Zetsuval semmi bajom, még birom is kicsit, de fekete Zetsut ki nem állhatom. Erő szemponjából nem láthattunk sokat tőle, de szerintem az Akatsukiban ő a leggyengébb, viszont a kémkedésben nagyon profi:D

És még annyit, hogy a listázás erő szerint megy, nem aszerint, hogy mennyire kedvelem az adott karaktert:)

2016. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

1. Itachi (Eleve ő a második kedvenc karakterem Naruto után. Úgy imádom a karaktert ahogy van.)


2. Obito (Imádtam a legelején a kis mókás, titokzatos karaktert. Akkor is nagyon szerettem mikor "bedurvult", nagyon badass volt. Akkor picit eltávolodtam tőle mikor kiderült ki is ő. De miután megismertem a történetét, és áttért a jó oldalra... Obito 1 igazi hős volt. Sosem felejtem el.)


3. Yahiko/Pain (Paint lehetne Nagatoval együtt venni mivel ő irányította, de én nem szoktam mivel eredetileg 1 külön ember volt. És én az igazi Yahikot nagyon imádtam. 1 igazi, kedves, önfeláldozó ember volt. Nagyon meghatott a halála. De én Painként is nagyon imádtam. Menő karakter volt.


4. Nagato (Neki is teljesen átérzem a sztoriját. Megértem miért választotta a "sötét oldalt", de a végén mégis 1 igazi hős lett.)


5. Konan (Mint az egyetlen női Akatsuki tagot eleve kedveltem, de nagyon tetszett a története. Nagyon sok fájdalmat átélt Yahikoval és Nagatoval együtt. Konkrétan miatta halt meg a szerelme... nagyon rossz lehetett. Különösen meghatott a halála. Eső faluban sosem áll el az eső. De akkor mégis... ahogy a papír átváltozott pirossá és "elment" a régi bázisukra... nagyon megható volt. Akárhányszor rágondolok elszomorodom.


6. Deidara (Igazából... nem tudom miért. Imádom a srácot. A stílusát, a rögeszméit... mindent. Esetleg annyi hogy többet megtudhattunk volna a múltjáról. ,,A robbanás művészet!")


7. Sasori (Imádtam. Nála háttértörténetből nem volt hiány. Szegénykének nagyon szomorú élete volt. Sajnálom hogy ő halt meg legelőször az Akatsukiban. Többet is szerepelhetett volna.)


8. Hidan (Imádtam a srácot. Főleg hogy káromkodott és hirtelen haragú volt. Nagyon nagy arc volt. Szegénykének biztos uncsi lehet ott a föld alatt...)


9. Zetsu (Igazi gonosz. Nagyon sokáig semmi jelentősége nem volt aztán egyszer csak BUMMM!!! Kiderül ő mozgatta végig a szálakat. Ő is jó karakter volt.)


10. Kakuzu (Nem tudom miért csúszott ő az utolsó helyre... őt is bírtam csak... picit uncsi volt. Róla tudtuk meg a legkevesebbet az Akatsukiban. Egy kis háttérsztorira azért kíváncsi lettem volna...

2019. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Huppsz Kisamet kihagytam. Hát ő Zetsu előtt van. Őt is nagyon bírtam. Főleg a halálát, az nagyon megmaradt bennem. Jó karakter volt ő is.
2019. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!