Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek hogy nézne ki az...

Nektek hogy nézne ki az Akatsuki ranglistátok?

Figyelt kérdés

A múltkor Fekete Dani egy régebbi bejegyzését olvastam , aki anno az Egy akatsukis élete című sorozatot készítette....

Na ez lenne az a bejegyzés : [link]


Nos kíváncsi lennék mások véleményére , tehát kinek van kedve , hasonló , saját ranglistát elkészíteni ?

Természetesen a hozzáfűznivalóvalókkal együtt , hogy ki mért érdemelte ki azt a helyet stb.


Ha írtok akkor lehet én is készítek egyet .


Szerintem nagyon jó ötlet , és mindenkiére válaszolok ha gondoljátok :D



2013. nov. 22. 18:03
1 2
 1/14 Hotchikisu válasza:
100%

khm, nincs kedvem irogatni hogy mi mért 'szal leegyszerűsítem.

1.Hidan

2.Kakuzu

3.Tobi

4.Kisame

5.Sasori

6.Itachi

7.Zetsu

8.Konan

9.Pain

10.Deidara(nekem túl homok a srác) xd

2013. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ren-D ***** válasza:

1.Itachi(Láthattuk hogy Naruto,Killer Bee és Itachi együtt legyőzték Nagato-t,de szerintem Narutonak és Killer Bee-nek ebbe nem volt olyan nagy szerepe és állítólag ott sokkal erősebb volt Nagato mint a Pain-ek egybe szóval szerintem Nagatot legyőzné.Obito meg a csatában látottak és hallottak alapján nem olyan erős szerintem mint Itachi sőt még annyira se mint Nagato.)

2.Nagato(Az előbb írtam hogy szerintem Itachinál kicsit gyengébb de Obitonál kicsit erősebb.)

3.Obito(Erős,ő írányít majdnem mindent a háttérből meg ilyesmi,de szerintem Itachi meg Nagato üti őt.)

4.Konan(Láttuk hogy majdnem megölte Obitot tehát nekem Obito után egyértelműen ő jön a listán.)

5.Kisame(Killer Bee majdnem darabokra tépte Sasuke akkor még "Hebi" csapatát és Kisame meg majdnem Killer Bee-t tehát itt nagy erőről van szó,nekem majdnem ő a 4. de mivel Konannak ott az az 5billiós robbanójegyzetes jutsuja szerintem azzal legyőzné,tehát így csak 5.)

6.Kakuzu(Kisame után nekem ő egyértelműen a 6. mivel Sasorinál szerintem azért 1szinttel feljebb van,Deidara meg a villám természete miatt eleve bukott nála.)

7.Sasori(mondhatnám hogy Deidara erősebb nála de szerintem nem véletlenül mesterezte őt,így nekem ő Deidara előtt van.)

8.Deidara(nem olyan rossz ninja sőt mondhatni hogy jó,de azért az Akatsukiba az utolsók közt van.)

9.Kakuzu(jó képessége van de ha azt nézzük mi lenne akkor ha a többi taggal harcolna akkor labdába se rúg.)

10.Zetsu(az eredeti Zetsu erős,de itt azért nem sok port kavar.)

2013. nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ren-D ***** válasza:
Én erősségi sorrendet csináltam.
2013. nov. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Itachi: 7 éven át kettősügynöknek lenni az akatsukiban nem semmi.

2. Yahiko (amikor még élt)

3. Kisame

4. Kakuzu

5. Orochimaru :azért ő is tag volt valamikor.

6. Konan

7. Hidan

8. Zetsu

9. Deidara

10. Pain/Nagato

11. Tobi : na ő aztán tényleg arra lett kitalálva, hogy utálják.

2013. nov. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Sasorit kihagytam, na mindegy. Legyen mondjuk Orochimaru előtt eggyel.
2013. nov. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm , érdekes listák :D


1.válaszoló : Jó , de vélemény nélkül nem igazán érthető , azért köszönöm :)

2.válszoló : Tetszett hogy erősség szerint raktad be őket , egyébként szerintem így nézne ki egy igazi lista..

3.válaszoló : Ez se rossz , más mint az enyém :D


Nekem valahogy így nézne ki :


1.Sasori ( szerintem nagyon megrendítő és jól megkreált a köré szőtt történet , ráadásul ez a bábmester stílus is közel áll hozzám valamiért....mondjuk a való életben sem átvitt értelemben sem szószerint nincs hozzá közöm)


2. Deidara ( ,,a robbanás művészet" szlogenje elgondolkodtató és jól is működött amíg élt , a kinézete sokak szerint elég homokosra sikeredett , szerintem jól áll a stílusához és a jelleméhez , egyébként hasonló természetű mint én , hamar ki lehet hozni a sodrából de békíteni nem könnyű)


3. Hidan ( hát én ezen a karakteren annyit szakadtam hogy csak na :D valami eszméletlenül keményen végezte a munkáját amíg Shikamaru át nem segítette Jashin istenhez a másvilágra :) Kakuzuval isteni páros voltak )


4.Konan ( érdekes személyiség , sokáig nem is nagyon érdekelt , amíg meg nem küzdött Tobival , azóta nagyon megtetszett , bár a halála kissé összecsapott volt , mégis emlékezetesnek nevezem a karakterét)


5. Zetsu ( semleges , van amikor nagyon átjön a stílusa , van amikor halva látnám inkább , de összességében egy nagyon jó karakter ő is, a Shinobi háborúban betöltött szerepe miatt még inkább megtetszett)


6. Tobi ( bírtam az elején , főként a titokzatossága és a Deidarával való , finoman szólva is nevetséges viszonya miatt, időközben aztán komorabb lett a személyisége , kiderült ki ő , ezután valamiért már eltávolodtam tőle , de tény hogy erős , na meg vannak céljai is , még ha megvalósíthatalanok akkor is )


7.Kakuzu ( már távolabb áll tőlem , nem igazán tudom mért , de nekem nem jött át ez a kapzsi , pénzért ölök , és teszek rá ki vagy stílusú jellem , felejtős )


8. Pain ( nagyon felfújt , unalmas karakter , Konoha lerombolásánál elnyerte a tetszésemet de különösebben nem érdekelt )


9. Itachi ( nem szívesen mutatnám be , mert ismeri mindenki , egyébként filozófusnak nem lenne rossz)


10. Kisame ( távol áll tőlem , a halála lenyűgözött , a maradék már nem kötött le )


11. Nagato ( az anorexiás kinézete valósággal undorít , de amúgy sem bírtam , egyszerűen borzalmas karakter)


Ez lenne hát....


Azért várom még mások válaszát is :)

2013. nov. 24. 12:28
 7/14 Ren-D ***** válasza:
9.nek is Kakuzut írtam >.< Hidanra gondoltam :D
2013. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Noss...


[1.Itachi]Mivel,nyugodt és,megfontolt a harcban rádásul,mikkor kiderült róla minden hát...Első helyre került!



[2.Zetsu]Szerintem relytélyes,és,megvan benne picit az a rosszfiú kisugárzás is kivülről,pedig jing-jang féle kinézett szóval,ha látnék tőle egy legalább 2 részes még,adhatnék neki egy szilárdabb helyet de így csak ezekre tudok hivatkozni.Mellesleg fekete zetsu is, nagyon közbejátszik mivel ő nagyon megkérdöjelezett(rejtélyes) és,mostanába nem halunk róla semmit csak mondott egy mondatot és,a háború közepén eltünt)Talán ő lesz a új főgonosz?...



[3.Kakuzu]Külsőre hororisztikus és,belsőre is mondhatnám nyugott a ninják közt is erősnek mondhatnám rádásul,a képességei is megfogtak...

És ő csak egy,rejtélyes valakiként halt meg!Szilárd helyen van és,ezt a Edo Tensei se tudta megremegtetni...



[4. Deidara]Alapból nagyon utálnám mivel megondoltatlan és,nem túl eszes!De valahogy bejön benne az a művészi jelem bejön...Azon belül is a képességei és,még az a pici huzta fel hogy,a 2 kéz jól használható poénkodásra(Például milyen rossz lehet wc használat után a hátsó részét...).Valahogy nem értem mért szeretem annyira de,mégis valamiért szeretem!Viszont a külseje nem jön be!Talán a edo tensei kicsit vagányabbá teszi de,még mindig nem!Szorosan áll kakuzu mögött!



[5.Kisame]Bár alapból nem szeretem a hozzá hasonlókat de ő más!Erős,akatsukihoz méltó halál és,sok erő!Öszintén szólva ez még jó hely mert,ez a 5 szorosan áll egymás mögött



[6.Nagato]Innen kezdödnek a láncszemek amik nem olyan szorosak mivel,bár erős meg minden viszont,nagyon nem jőn be!Elöször békét akkar teremteni majd,egy szomorú véletlen miatt mégse majd,meggyőzi naruto és,mégis!De talán még őt kicsit kedvelem!


[7.Pain]

Majdnem ugyanaz mint nagato csak,ő már kb.egy életelen báb szóval nem túl kedves nekem!De egy hajszál válasza el Nagatotól!



[8.Hidan]Ő normál kategóriás akatsukis mivel,jeleme nem jön be de fenn tartja ezen a helyen a halhatatlanság!Szerintem elég jó képesség de ezen kivül még,talán pár picike ok a egyetlen dolog ami miatt,ott van...Igazából van egy másik ok az pedig a következő:azért kimélem mert kakuzuval láthatuk összehasolítva aki tökéletes ellentéte szóval,kicsit rosszabbnak tünhetet mellete mint valójában!



[9. Sasori]A bábos képeségek alapból nem jönnek be,jeleme rosszabb mint a eddig felsoroltaké rádásul,olyan karakterekel küzdött egy csomó ideig akiket nem túlságosan szeretek...

Szóval semmi pozitivumot nem tudnék mondani viszont,vannak nála jobban utált karkaterek is szóval ez a egyetlen ok hogy itt van!



[10. Konan]Őt nem utálhatom inkább sajnálom de,szerintem akkár sajnálat akkár nem ő lent van!Egyszerüen sehol se volt aztán jött nagato és,a "painek" ott is,beszorult a árnyékokba majd,mikkor már eltüntek beszélgetet narutoval újra eltünt és,hát küzdött Tobival ide vagy,oda nem jön feljebb!Bár Tobit utálom legjobban de akkor is!



[11.Tobi]Elöször még viccesnek fogtam fel mint egy második kisamét így,tartota magát majd,a painel való harc után jött hogy "ő madara" ilyenkor,kicsi nőt de,hamar leesett mikkor kimondta a célját de,gondoltam jó oka van rá és,aztán jött a történet mikkor hát...Kb.olyan mélysében van mintha kisame a legerösebb jutsuit használva a víz fenekére lökné és,aztán még alulról is lerántaná!De lehet hogy,vele is az lessz mint nagatoval viszont,ezek után sok szerencse kell hogy,visszamászon eredeti helyére!

2014. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok és,zetsunál kihagytam egy szót de itt a egész:


...szóval,ha látnék tőle egy legalább 2 részes [harcot] még,adhatnék neki...

2014. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

1. Hidan, mert jópofa

2. Tobi, mert olyan cukkerpofa

3. Itachi, mert annyira erős

4. Yahiko, mert tetszik a hangja XD

5. Kakuzu, mert...igazából nemtom :/

6. Deidara, mert vicces amikor mérges

7. Sasori, mert olyan imádnivalóan aranyos *w*

8. Kisame, mert jó ... kék

9. Zetsu, mert... őt igazából annyira nem is kedvelem :/

( Remélem nem hagytam ki senkit :) )

2014. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!