Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hijikata is meghal végül a...

Hijikata is meghal végül a Hakuouki 2. évad utolsó részében?

Figyelt kérdés
Nekem nem elég nyílvánvaló. Az igazi Hijikata a történelemben 1869-ben tényéeg meghalt 34 évesen. Igaz ez akternatív történelem, de nagyon úgy tünt, hogy ő sem maradt életben a Shinsengumi főszereplői közül.

#anime #manga #Hakuouki #hijikata tishirou
2013. okt. 15. 20:27
 1/6 Saitou ***** válasza:
Igen Hijikata is meghalt. Viszont valahol azt olvastam hogy Saitou életben maradt.
2013. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A történelem szerint Nagakura Shinpachi,Saito Hajime és Shimada Kai élte túl,vagyis nagy valószínűséggel,ahogy a többiek,úgy Toshi is meghalt.... :(
2013. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A történelem vagy a háttérinformációk szerint?
2013. okt. 16. 16:33
 4/6 anonim válasza:
Az anime történelmen alapul.Kivéve az ilyen démoni megfűszerezéseket. Könyvben,neten bárhol lehet róluk olvasni ha utána jársz,és ott le van írva.
2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt már tudom, elolvastam, de az anime is ugyanúgy vette a haláleseteket is? 1869-ben Hijikata meghalt a történelemben. Az animéből nem derül ki teljesen
2013. okt. 17. 02:32
 6/6 anonim válasza:

Valószínúleg nem olvassa már senki, de azért elmondom a véleményem. Tehát elég gáz, hogy Hijikata is meghalt...Volt még egy csávó, aki meghalt nem emlékszem a nevére Chizuru úgy sírt..még hangosan jajgatott meg minden holott csak egy csapattag volt..Bezzeg mikor Hijikata a nagy szerelme meghalt akkor csak folytak a könnyei és ennyi meg halál nyugodtan kérdzi, hogy Hijikata ugye te is látod a cseresznyevirágokat?

A végén tényleg olyan, mintha megis halt volna meg nem is..én nem tudtam kivenni. Az miatt kételkedtem benne, mert Chizuru-n alig látszott a szenvedés, hogy meghalt az, akit szeret. Mindenesetre a filmet meg ovát megnézem majd gondolom abban élnek még :D

2015. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!