Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes, vicces, kicsit...

Szerelmes, vicces, kicsit perverz animéket tudok?

Figyelt kérdés

Többnyire vagy szerelmes-vicces animére vagy perverz animére találtam gykn találatot, ezért teszem fel a kérdést (bocsi ha mégis volt már ilyen kérdés, én nem találtam). Olyan kellene, ami szerelmes, vicces, (kicsit) perverz, és gimisek életéről szól.

Láttam a Tonari no kaibutsu-kun-t, a Sukitte ii na yo-t, és a Kamisama kiss-t, bár ezek csak romantikus.viccesek voltak, a perverzió hiányzott belőlük..



2013. szept. 6. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
B gata H kei :)
2013. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
zeno no tsukaima
2013. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lovely Complex, bár ez is inkább romantikus vicces, mint perverz. Nem láttam, de állítólag az Ai Yori Aoshi is olyasmi lehet, mint amilyet te keresel, mindenesetre ecchi.
2013. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem a kaichou wa maid-sama pont ilyen :)
2013. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van még a Mitsu X Mitsu Drops, bár az meg inkább perverz, mint vicces, de szerelmesnek szerelmes. Mindössze két rész, de van mangája.
2013. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 leander20 ***** válasza:
hát az Elfen Lied az szerelmes vicces (ritkán),de elég brutális az baj????
2013. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bokusatsu Tenshi Dokuro Chan. Az nagyon vicces, perverz, és szerelmes is. :D
2013. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kaichou wa maid-sama-t és a Mitsu X Mitsu Drops-t ismerem, de azért köszi! A többinek meg utánanézek!
2013. szept. 7. 20:16
 9/10 Sveacer ***** válasza:

Best of: High school DXD van benne bunyó



Tudom rosszul használom az angol szavakat

2013. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 btr1998 válasza:
nézd meg az Aquarion Evol-t. Igaz ebbe van fantasy de én nagyon szerettem. De szükséges az első évada melynek címe Sousei no Aquarion mert akkor nem érted meg a 2.évadot (a 2.évad az aquarion evol)
2014. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!