Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezeknek az anime sorozatoknak...

Ferx kérdése:

Ezeknek az anime sorozatoknak 2. évadjáról vagy esetleg tudnátok ajánlani nem letarg végű ilyen animéket? : campione they are my noble masters tayutama:kiss on my deity

Figyelt kérdés

a főbb jellemzők amik számitanak egy animében:ecchi,hárem,akció,lolicon,iskolai élet,szupererő,angyalok,démonok,varázslat-mágia

a 2. a feljegyzésben a legfontosabb,azon kívül a többi variálható



2013. szept. 2. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi??? Bocsi lehet h nagyon sötét vagyok és teljesen lezsibbasztót a suli, de nem igazán értem a kérdést... Olyan animéket szeretnél, amibe ez mind benne van? Ha igen akkor tudok párat (a lolicon nincs benne és az nem 100% h démon lehet h sárkány van benne) itt van pár:

-11eyes

-Mahou Sensei Negima!

-Ichiban Ushiro no Daimaou

-Dragon Crisis

-Cube x Cursed x Curious

-Prism Ark

-Zero no Tsukaima (talán ez a legjobb nem tudom nem láttam az őszeset :$)

-Seikon no Qwaser: ne ez olyan :O tessék ebbe van bőven! ecchi (már a hentai határát súrolja) hárem és fantasy….


Ezek vannak, amibe van fantasy(,mágia), hárem, akció, ecchi és iskolai élet. Tudok még mondani, ha szeretnéd csak akkor mond meg h milyen hárem kell (fiú/lány) és fantasy muszáj v akció mi kell még mindenképp bele? O.o

2013. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszodat de egyébként azt akartam csak h legyen benne hárem és a felsoroltak 70%-t megnéztem és igen a zero no tsukaima-t végignéztem


ha lehet jelölj be facebookon huszár ferenc néven hogy kényelmesebben tudjunk beszélgetni ezekről a témákról

:))

2013. szept. 3. 19:09
 3/3 A kérdező kommentje:
pontosan itt : [link]
2013. szept. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!