Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha a Narutoban véget ér a...

Ha a Narutoban véget ér a háború befejeződik a manga? Esetleg lesz folytatása?

Figyelt kérdés
a folytatáson azt értem, hogy egy ugrást teszünk, és eltelik megint három év, mondjuk. Mint a shonen jump és a shippuden között.

2013. aug. 8. 22:21
 1/6 Kameko-san ***** válasza:
Szerintem vége lesz, végül is a mangaka állítólag ezt mondta. Meg már elég nyúzott lenne a folytatás...
2013. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

shounen jump? Remélem vágod hogy hatalmas hülyeséget mondtál ezzel. A Shounen Jump egy magazin, amiben nagyon sok shounen manga jön ki hetente havonta, köztük a One Piece, a Kenshin, a Death Note, a Slam Dunk, a Kuroko is. Persze van ami már véget ért: [link]

Itt találod az összes Jump mangát.


Kérdésedre válaszolva: Már így is nagyon erőltetett az egész naruto, anime kb a 175ik rész óta nézhetetlen, a mangája meg a tizedforduló óta bukdácsol. Utóbbi egy évbe már tényleg csak kínomban olvastam de annyi fail van benne... Lehet bennem van a hiba, már inkább gyérnek tartom az egészet, pedig Naruto miatt lettem 6-8éve anime fan, de azóta felnőttem és egyszerűen az egész orbitálisa gyerekes. Nem véletlenül nyilatkozta azt Kishimoto hogy 12 éves korosztályt célozza meg vele. Ők lehet hogy nem tudják benne látni a logikát és csak a csihi-puhi-t nézik, nekem így 19 evésen ez édeskevés.

2013. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát előzző, én most vagyok 13 és egyszerűen a narutorol a véleményem: sz*r, kínomban olvasom és nézem, remélem az én mangám jobb lesz :/
2013. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mai generáció más :D


Nem csodálom, öcsém 12 évesen cigizik meg iszik.. szóval..

2013. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, már így is eléggé erőltetett.
2013. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem a kritikusokkal. A Pierrot már annyira elcseszte az animét, hogy már magát Kishi sem érdekli az egész manga.

600. rész óta én is csak azért nézem, mert kíváncsi vagyok a végére.

Szomorú, amikor egy történetnek az animátorai annyira elcseszik a sztorit, hogy már a mangaka utálja, amit csinál.

2013. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!