Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is?

Szerintetek is?

Figyelt kérdés

ANIME

Sokak szerint értelmetlen,gyerekes

Szerintem viszont izgalmas és gyakran tanulságos.



2013. aug. 2. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 1:

Akkor javaslom neked megnézni a School Dayst. Ha az neked gyerekes, akkor megtapsollak.

2013. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hehe. :)

Az első válaszoló vagyok.


Példát nem tudok mutatni nektek, mert nem jegyeztem meg a címüket, de több anime-t is mutattak nekem, és bennük a lányoknak ettől a túl aranyosra csinált, eltúlzott hangjuktól a falra tudnék mászni.

Az egyik kedves válaszoló írt ellenpéldákat is, és igazán örülök, hogy akkor nem csak olyanok vannak, amiket nekem mutattak.

Továbbá a japánok gondolatvilága nekem túlságosan beteges. Ellenben az ázsiai filmművészetért rajongok, pár japán filmet szeretek is.

2013. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A "cuki kislányostól" én is a falra mászok anime rajongóként.

A legnagyobb gyengepontja az animéknek ,hogy kevés a jó női szereplő.

2013. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen, szerintem is. A lányszereplők többsége csak arra van, hogy a gonosz, vagy gonosznak titulált karakterek őket bántsák, mire ők csak a megmentő főhőst várják. Már elég idegesítő ez az egész :|
2013. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!