Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is?

Szerintetek is?

Figyelt kérdés

ANIME

Sokak szerint értelmetlen,gyerekes

Szerintem viszont izgalmas és gyakran tanulságos.



2013. aug. 2. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Értelmetlennek nem tartok párat, de egyiket sem bírom megnézni.

Borzasztóan idegesít ez a japán kislányos beszéd.

2013. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Elsővel ellentétben szerintem meg zseniális szinkronszínészeik vannak. Félig meddig igaz, mert az átlag tömeganimék a naruto meg a klisés társai tény hogy gyerekesek, nem véletlenül shounen besorolásúak. De hálistennek rengeteg más anime is van, amiben tényleg van komoly mondani való, esetleg zseniális story.
2013. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont a szinkron miatt jók, hallod,és érzed ahogy beleélik magukat. Ha nem tömeganimét nézel általában nagyon jó történetek vannak, érzelmek és karakterfejlődések is vannak benne.
2013. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 3. 09:46
 5/14 Betty-Detty ***** válasza:
69%
Némelyik tanulságos, némelyik szórakoztató, de mindegyik nagyszerű a maga módján. :)
2013. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem az animéket némelyikbe nagyon beleélem magam most néztem végig egy animét és mikor meghalt a 3 kedvenc szereplőm nagyon bögtem mint egy kisbaba akitől elvették a cumiját
2013. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszerüen az anime az jó.
2013. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem viszont izgalmas és gyakran tanulságos."

És is így vélem. Egyetértek.

2013. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az anime még mindig nem egy kategória, nem lehet rá utalni 1 dologként.

Nem minden anime izgalmas és tanulságos, de nem is mind botrányosan rossz, van mindkettőre példa, de így, hogy anime nem lehet behatárolni.

Nekem is van olyan amit imádok, követek hétről hétre, van olyan amit utálok, pár részt nem bírtam belőle végignézni.

2013. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nyilván vannak gyerekes animék - de azok feltehetőleg gyerekeknek szólnak, illetve a fiatalabb korosztálynak.

De még ezek is lehetnek nagyon izgalmasak és tanulságosak, igen. Azt is szeretem bennük, hogy változatosak. Jó persze, a shounen és shoujo animék klisékre épülnek, de azért találni különlegeseket ott is. Bizonyos stílusba és kategóriába tartozó animék, például azok, amelyek már felnőttebb korosztálynak szólnak, egészen más dolgokat szólítanak meg az emberben. Szerintem érdekes, hogy némelyik anime több érzelmet hoz ki belőlem és jobban rávesz a gondolkodásra, mint pár film, vagy filmsorozat. Van, ami megrajzolva jobb. :)


Ezt pedig az első válaszolónak:

Igen, vannak nagyon idegesítő lányhangok, de például Sawashiro Miyuki, Paku Romi vagy Sakamoto Maaya hangja mélyebb tónusú, nagyon nőies és szép. Olyan jó érzés hallgatni őket. ^^ Miattuk nem érdekelnek az idegesítő szerepek.

2013. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!