Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime/manga kedvelő 20+ korú...

Anime/manga kedvelő 20+ korú fiúk/lányok?

Figyelt kérdés
Én is ilyen srác vagyok. Nem társkerizni szeretnék, csak barátkozni, mert a baráti társaságomba nem igen vannak olyanok akik szeretik, pedig néha jó lenne kivesézni valakivel a dolgokat :)

2013. júl. 29. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én 15 vok lány miskolci , de én sem tok animés barátot keresni mert a talikon nem is beszélünk az animékről csak nagyon minimálisan azt hittem hogy csak arról fogunk beszélni de a barátnőim is azért utáltak meg mert túl sokat beszélek az animékről de azért ha a barátaim el lehet fogadni nem én őket amilyen nehéz természetük van elfogadtam na mind egy ha nem zavar hogy 15 vok akkor beszélhetünk csak nem tom hogy talival akarsz beszélni vagy csak üziben
2013. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Végül is beszélgetni lehet :) Hasonló helyzetben vagyok mint, te csak nekem 1 ilyen ismerősöm volt de őt már annyira nem érdekli a dolog. Vannak kedvenceid? Anime/manga? Vagy műfaj?
2013. júl. 29. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
hát kedvencem az a fullmetal alchemist de felirattal meg a brave 10 vagy a kamisama hajimasta nekem inkább a shounen fightok jönnek be amibe inkább a harc áll középpontba szeretem még a horror aztán akció animéket ennyi de a fullmetal a favorit
2013. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved társalogni írj privit és adok egy skypot.:)
2013. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hello. Én vagyok aki animés 20+osakkal dumálgatna :))
2013. júl. 30. 16:59
 6/6 anonim válasza:
Hello! Én is szívesen barátkoznék animét kedvelőkkel, ha nem gond, hogy 30+ korú vgyok.
2013. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!