Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretnék csinálni egy cosplay...

Szeretnék csinálni egy cosplayt a Hellsingből ez egy anime és Waltert fogom blöle cépézni és szerintetek hogy csináljam meg a fegyverét?

Figyelt kérdés

itt egy kép az anime szereolöjéröl

[link]



és egy video ahol a csávó már meg csinélta ez a fegyvert

http://www.youtube.com/watch?v=S2hYtP_l_c8



na kb ugyan ezt szertném én is el érni amit a csávó csinál a vidiben


elöre is köszön ha tudtok segiteni



2013. júl. 24. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nem tudok ötletet adni, annyit hozzászólnék, hogy Con-on mindig várok egy jó Seras Victoria cp-t, de sajna eddig nem láttam (lehet én vagyok a peches). Pedig megkérném a kezét az illetőnek.... :D
2013. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a mani nyári conon volr Seras cp és én voltam Walter csak szar volt a fegyverem rögtönzöt volt és egy idő uttán a damil össze csomosodot :D
2013. júl. 25. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Lol... :D Nem lehet minden tökéletes. Sajna én nyárin nem voltam, de haverom mindig több 100 képet csinál, és ő sem látta. Egyszer csak szerencsém lesz :D
2013. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a mi Serasunk egy idő uttán át öltözöt egy másik cpbe :D jó lenne meg nézni a képket :D
2013. júl. 26. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:

De ne öltözgessen..... :DDD

Egyébként hasonlított pl erre?


[link]


vagy


[link]


Ez a 2. ha csak a cp-t nézem nagyon komolyan sikerült :D

2013. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez is odabasz :D

[link]

2013. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az elsőre hasonlitt :D vagy csak lehet szerintem hasonlitt nem tudom >< de am szólhatsz már ismerősődnek is hátha tudnának valami okosatt mondani a fegyverel kapcsolatban :D
2013. júl. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!