Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy érjem el azt hogy Deviant...

Hogy érjem el azt hogy DeviantArt-on sokan megnézzék a rajzaimat, és kommenteljenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék jó rajzoló lenni, és néhány alkotásomat fel is szoktam tölteni dA-ra de elég kevesen nézik, kommentelik... Animéket szoktam rajzolni, de néha csak úgy magamtól (tehát semmilyen animéből) rajzolom meg az anime kinézetű embereket, képregényeket.... Szeretném ha sokan látnák a rajzaimat és írnának hozzá.Ezt hogy tudom elérni??


dA-n itt vagyok elérhető: [link]



2013. júl. 20. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

bocsi, de őszinte akarok lenni hozzád..ahhoz hogy népszerűbb legyél változtatnod kell.

a képregényen még van mit javítani..a megrajzolás sem túl jó és a szöveget is nehezen lehet elolvasni.

a rajz egész jó lenne, de csak építő kritikaként mondom neked: ez még nem olyan jó, mert pl. a haja eléggé lapos..

és én ezt mondom úgy, hogy én is imádok rajzolni, de azért van önkritikám.

de azért ne add fel

2013. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és hidd el, én tudom hogy még elég rossz vagyok, de pontosan ilyen kommenteket várok...Legalább így tudom ki mit gondol..Am a többi rajzaimat is láttad vagy csak a képregényt? A szöveg sajnos elcsúszott amikor filctollal rajzoltam át... :/ Am azért köszi! :)
2013. júl. 20. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Csoportok. DA-n vannak különböző tematikus csoportok, ahová beküldheted a képeidet és így többen láthatják, mint egyszerű feltöltésnél. Pl egy random anime-manga csoport:

[link]

Százával van még ilyen. Érdemes a nagyobb látogatottságúak között válogatni.


Ha már digitalizálod a képeidet, rájuk férne némi utómunka. Mivel már a rajz nagyjából kész van, ez már digitalizáló tábla nélkül is megoldható.


Emellett nem akarlak megsérteni, de még van hová fejlődnöd.

2013. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van néhány magyar csoport is:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a zöld kezek! :)
2013. júl. 20. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés. :)

Engem is leszarnak általában...Jó, nem lehet mindenki ismert, de azért rossz, hogy valakinek a legtöbb magyar ír, én meg mintha nem is ebbe az országba tartoznék. XD Mindegy.

2013. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!