Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Rave Master is olyan rossz,...

A Rave Master is olyan rossz, mint a Fairy Tail, vagy az jobban sikerült?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ugyanattól a mangakától van és így nem merek belekezdeni.

2013. júl. 15. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hét én belenéztem az 1 .részbe hogy írjam hogy érdemes e megnézni de az azért szerintem durva hogy pár szereplő majdnem ugyanúgy néznek ki (lucy meg a megidézett kutya) de am egész jó egy kicsit modernebb a fairy tail-nél Összességben szerintem érdemes elkezdeni igaz csak az 1 .részt néztem meg de nekem tetszett
2013. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabb Fairy Tailnél, de nézhető.

Az a kutya-izé meg tényleg ugyanúgy néz ki, de csak mangaka hülyesége, ténylegesen nincs kapcsolat közöttük.

2013. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint a gagyi Fairy Tail. Ennek még normális története van, és nem csak a fanservice adja el, nézz bele nyugodtan.
2013. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"kicsit modernebb a fairy tail-nél" ahoz képest a Rave Master jó pár évvel korábban készült, a grafikája is bénább szerintem mert régies.Sztorija lehet valakinek jobban tetszik én a Fairy Tailt szerettem, Rave Master-ból az első 2 részt alig tudtam végigszenvedni.
2013. júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindkettőt olvasom/olvastam, és szerintem a fairy tail jobb... jobban megfogott a világa és a szereplői... de ha kicsit több vérre meg nem annyira vidám animére vágysz akkor kezdj bele... eleinte nagyon szar a rajzolása de utána, a vége fele nagyon szép lesz. de ha nem szeretted a fairy tail-t akkor szt ezt se fogod... sok a hasonlóság a kettő között
2015. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én imádom a Fairy Tailt, a Rave-t a 6. OVA-ból ismertem meg, ami felkeltette az érdeklődésemet. Sztem az 1. rész alapján hasonló jóságúak, de ha nem tetszett a Ft attól még lehet a Rave master is jó. A Ftben sok dolgot felhasználtak, a Raveből, de ott Plue egy igazi kutya volt (bár sztem még mindig jobban hajaz egy hóemberre) a Ftben meg csillagszellem. A karakterek k8nézetre hasonlítanak az ottaniakra:


Haru - Natsu

Musica - Gray

Elie - Lucy (kinézetre) / Erza (tulajdonságok alapján)

2016. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!