Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sword Art Online GGO kábé...

Sword Art Online GGO kábé mikor jön ki?

Figyelt kérdés

Kb. mikor fog kijönni magyar feliratal?

Mert nagyon tetszet az egész! :)



2013. júl. 7. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, tudom ez semmit mondó válasz ,de el kell fogadni. Nincs hivatalos bejelentés, nincsen semmi erre utaló jel. Ha tippelnem kéne leghamarabb 2014 tavaszi szezonban talán hallunk róla valamit, de az is maximum hír morzsácska, most a Shingeki no Kyojin nagyon pörög, egyszerűen elnyomná a SAOt és mostanában túl sok jó folytatás megy más animéknek ahhoz, hogy kellőképpen nyereséges legyen. Ha ez nem lenne elég akkor még azt is hozzátenném az A-1 most épp az OreImot pörgeti nagyon.


Talán soha nem is lesz több anime adaptáció a franchiseból, de ha mégis itt a hivatalos weboldal


[link]


itt biztos lesz majd szép,színes,szagos kép arról hogy valami készülőben van.

2013. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Na majd mingyárt jön ahmon azt mindent fog tudni a semmiről .


Osztom az elsőt , hypeban elnyomja a Shingeki a sao-t , bár egyenlőre nálam a Shingeki a fele után max 6os , de a sao meg a szememben a legnagyobb bukás amit anime elérhet .


Semmi hivatalos nincs , amúgy meg amíg így agyon van hypelva és a cucc nagyon fogy úgy is húzzák mégtöbb fancuccot eladjanak, ráadásul a legjobb szál az első volt , egyre vontatottabb és gyengébb lesz innentől .

2013. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint előttem leírták nincs hivatalos bejelentés.

Amúgy én örülnék egy ilyen játéknak. Nem lenne muszáj, hogy Online legyen, nem kéne, a virtuális sisak se. De én szívesen kipróbálnám.

2013. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!