Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » S. O. S: Melyik ez a manga?...

S. O. S: Melyik ez a manga? (yaoi)

Figyelt kérdés
a főszereplők szomszédok. az egyik srác bevalja a másiknak, hogy meleg, a másik azt hiszi azért mondja el neki mertőt szereti, de srác1. egy harmadik sráccal megy el randira. Így srác2. csalódott lesz. srác 2 a hugától kérdezgeti( aki yaoi mániás) hogy szép e meleg szemmel nézve. srác2. felajánla srác1.-nek, hogy lefekszik vele...mert nem zsép dolog olyannal lefeküdni, akit nem is szeretünk. De srác2. nem meleg. srác2. el akarja halasztani az ígéretét. később mégiscsak lefeküdnek...és srác2. is meleg lesz.

2013. jún. 26. 16:03
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem ez a /Elektel Delusion/ Bár még nem olvastam végig de nekem mintha ennek tűnne.
2013. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megerősítem, ez az elektel delusion ^^ remek alkotás :D nagyon sokat nevettem rajta eddig :D
2013. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösziii :DDDD
2013. okt. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!