Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nézik le az Otakukat?...

Miért nézik le az Otakukat? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy miért szolgáltunk rá arra, hogy kinézzenek minket a világból. Mások vagyunk és ezt sokan rossz szemmel nézik (tisztelet a kivételnek).

És azokat a sztereotípiákat sem értem, miszerint minden Otaku "forever alone"....persze tudom, hogy vannak akik nehezen találnak párt de elég már abból, hogy mindenkit megbélyegeznek....



2013. márc. 31. 01:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Hát azt se tudtam mint mondjak majdnem hozzávágtam egy BL mangát" Ezen szakadtam :DD

Amúgy nem tudom. Volt h le Narutobuz1zt@k. Az átlag emberek olyan unalmasak és szürkék. Mondjuk annyira én se mutogatnám az otakus cuccaimat (a nem létező otakus cuccaimat)de azért fel vennék egy olyat amin pl. csak felirat van v vmi hasonló.

2013. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 missregi.12 válasza:

Nekem is rohadtul elegem van ebből az otaku és anime fikázásból! Azt utálom a legjobban hogy lenézik az animét. Ezt mondják:"Na és csak egy mese".Én meg erre szívesen mondanám: Csak egy mese?! A Barbie (bocs de most ez jutott eszembe úgy példának a a mese kifejezésre)a mese például vegyünk egy jó horror-os animét például Another az mese?! Hát öldököljék egymást! Még egy példa a Bleachben 2-szer is megöli Ulquiorra Ichigot, és a D.gray-manban a Tiky megöli Allent, meg az az elbukottas cucc is. Hát kérem szépen ezek jók lennének elalvás előtt esti meseként egy gyenge idegzetű gyereknek?! És az egyik osztálytársam már csak azért belém köt a matek project bemutatóm előtt (nem vagyok stréber, csak kell a 4-es matekból hogy kapjak valami király ajit :D ) hogy ez is anime bemutatós lesz? Én meg csak egyszer csináltam anime bemutatós project-et (azt angolra) Az anime nem mese hanem anime aminek több műfaja van és rohadt jók. És úgy becsülik lá az animét hogy halvány lila gőzük sincs róla, hogy mi a jó ég az.


A másik az animés póló, mikor például egy otaku bemegy egy például Narutós pólóban az osztályba és elkezdik fikázni. És mikor ők mennek be például violettás (szólok hogy utálom XP) meg a pókemberes pólóban akkor az otaku is elkezdhetné őket fikázni.


Hát ez az a világ amiben élünk, aki idióta, az az is marad. És szerintem nem az egyediséget nem illik fikázni,

attól még hogy ők nem azok!

2015. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!